×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowa, designerska kawiarnia Green Caffè Nero w Warszawie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 26 wrz 2018 12:09
  • Aktualizacja: 26 wrz 2018 12:14
fot. mat. prasowe

Niedawno otwarta nowa kawiarnia Green Caffè Nero mieści się w budynku biurowym przy ulicy Bobrowieckiej 8 w Warszawie. Ma służyć nie tylko jego pracownikom, ale także lokalnym mieszkańcom. Kawiarnia została zaprojektowana tak, by łączyć funkcje dodatkowych miejsc do pracy dla użytkowników biurowca z przestrzenią, gdzie popołudniami oraz w weekendy toczy się życie lokalnej społeczności.

REKLAMA

Znana na rynku koncepcja, z powodzeniem realizowana przez Green Caffè Nero od kilkunastu lat, stanowi odpowiedź na zmieniające się oczekiwania społeczne. W ciągu dnia 180-metrowy lokal przy Bobrowieckiej jest miejscem spotkań dla pracowników biurowca, pełniącym czasami funkcję dodatkowej salki konferencyjnej lub oazą wytchnienia przy kawie pomiędzy projektami. Wieczorami i podczas weekendów kawiarnia zmienia się w centrum życia lokalnej społeczności, gdzie możemy porozmawiać z sąsiadami czy znajomymi, pochylając się nad filiżanką kawy i ciastem.

Większość z nas lubi znane sobie miejsca, w których może poczuć się komfortowo. Tam też zazwyczaj budujemy relacje z często spotykanymi osobami. To samo dotyczy kawiarni – oczekujemy, że przywita nas ta sama uśmiechnięta twarz, a nasze zamówienie nie będzie musiało być nawet wypowiedziane. Tak właśnie tworzą więź bariści Green Caffè Nero z odwiedzającymi kawiarnie gośćmi.

W lokalach Green Caffè Nero bariści rozpoznają swoich gości i znają ich oczekiwania, a czas przygotowania zamówienia umilają rozmową. W ciągu dnia pracownicy biurowca Bobrowiecka, będącego laureatem nagrody Prime Property Prize 2018 w kategorii Inwestycja Roku Na Rynku Powierzchni Biurowej traktują lokal jako miejsce do pracy; Green Caffè Nero staje się wówczas dodatkową, przytulną salką konferencyjną, w której w luźniejszej atmosferze uczestnicy spotkania mogą wypić filiżankę kawy lub zjeść późne śniadanie, rozmawiając o ważnych projektach. Może to być również miejsce relaksu pomiędzy licznymi obowiązkami dnia, dającym możliwość regeneracji sił przed kolejnymi wyzwaniami.

Wieczorami i w dni wolne od pracy kawiarnia zapełnia się lokalnymi mieszkańcami, spragnionymi wytchnienia i chwili dla siebie. Chętnie organizują tu również spotkania rodzinne i towarzyskie, ponieważ oferta lokalu jest urozmaicona i, oprócz znanych klasyków w karcie, goście mogą liczyć na różnorodne nowości. W ten sposób kawiarnia staje się centrum życia towarzyskiego, w którym każdy może poczuć się jak u siebie.

- Nasze kawiarnie mogą różnić się lokalizacją i charakterem wnętrza, ale niezmienna pozostaje domowa, przytulna atmosfera i dopasowanie do rożnych potrzeb naszych gości, o których często wspominają w swoich e-mailach czy rozmowach. Bardzo cenimy sobie ten bezpośredni kontakt. Cieszymy się, że możemy zapewnić pracownikom i mieszkańcom okolic ul. Bobrowieckiej nie tylko wyśmienitą kawę i przekąski, ale przede wszystkim miejsce na złapanie oddechu i spędzenie czasu w ich domu z daleka od domu. Dlatego z powodzeniem rozwijamy koncept kawiarni służącej zarówno pracownikom biur obok, jak i sąsiadom mieszkającym obok. Naszym celem zawsze była i niezmiennie jest aktywizacja lokalnego życia, biurowego czy okolicznych mieszkańców – powiedział Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie