×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowa era oświetlenia inteligentnego

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 29 cze 2018 13:43
  • Aktualizacja: 29 cze 2018 13:50
Nowa era oświetlenia inteligentnego
fot. mat. prasowe

Signify zaprezentował nową ekspozycję marki Modular. Najnowsze oprawy z kolekcji The Cult of M, inspirowane są stylem japońskich subkultur, ich symbolami i kaligrafią.

REKLAMA

Modular to należąca do Signify belgijska marka premium w świecie oświetlenia architektonicznego. Powstała w 1980 roku i odważnie eksperymentuje z własnym wizerunkiem przesuwając granice i wznosząc wzornictwo na jeszcze wyższe poziomy. Stawia na zaawansowane rozwiązania oświetleniowe kierując swoją ofertę przede wszystkim do architektów, dla których kluczowe jest połączenie kreatywności z designem i technologią.

Tajny kod nowej społeczności

The Cult of M oddaje japoński charakter światła, pokazując dążenie do oświeconej, artystycznej wolności. Kampanię promuje krótkometrażowy film Join the Cult of M, opowiadający o imponujących zdjęciach z nocnego spotkania grupy twórczych, postrzegających rzeczywistość w designerskim ujęciu umysłów. Ich główną misją jest zerwanie z ustalonymi konwencjami, na rzecz rewolucyjnych idei. Wszystko po to, aby sięgnąć wzrokiem poza to, co do tej pory znane i połączyć doskonałe formy z pięknem, magią i mistycyzmem.

Sięgnij po więcej, zgłębiając The Cult of M

Wybrane modele z najnowszej kolekcji marki Modular można podziwiać w Showroomie Philips, a wśród nich m.in. miniaturowy reflektor Qbini z opatentowanym systemem zatrzasków, umożliwiającym perfekcyjną instalację i regulację bez użycia śrub, Vaeder o strukturze przywodzącej na myśl plaster miodu, Semih przypominającej kształtem symbol yin – yang, a także Marbul Suspension o sferycznym korpusie, dostępny w kolorach szampana, złota lub aluminium, który w wersji regulowanej można obracać o 360 stopni, generując indywidualne efekty świetlne, odsłaniając wewnętrzny blask.

W myśl idei conntected lighting, oprawy z linii The Cult of M pozwalają na zupełnie nowe postrzeganie światła. Wszystko dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, które są kompatybilne z systemem inteligentnego oświetlenia Philips Hue. Nieustannie powiększająca się rodzina Friends of Hue, daje możliwość sterowania światłem, zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz, dzięki np. linii Hue outdoor. Philips Hue, pozwala puścić wodze fantazji, dając możliwość poznania nieograniczonych możliwości światła, które kreuje niepowtarzalną atmosferę. Wystarczy dostosować je odpowiednio do sytuacji, aby uzyskać nastrój jakiego tylko zapragniesz.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie