Nowa restauracja Rajskie Jadło pobudza apetytPropertydesign.pl - 08-03-2018 14:58


Rajskie Jadło ma lokal w łódzkiej Sukcesji. Wzrok gości przyciągają nie tylko dania kuchni polskiej, ale i jasne, przestronne i nowoczesne wnętrze, które wyróżnia się spośród innych lokali. Głównym założeniem nowej aranżacji było stworzenie przestrzeni pobudzającej apetyt i kolejnego miejsca spójnego z wizerunkiem sieci bistro Rajskiego Jadła.

Rajskie Jadło, którego znakiem rozpoznawczym są domowe obiady dołączyło do grona najemców Sukcesji, łódzkiej galerii zlokalizowanej przy Alei Politechniki 1. Ale Rajskie Jadło w Sukcesji wyróżnia się nie tylko ofertą. Uwagę gości zwraca przede wszystkim ogromna deska z logo Rajskiego Jadła, która jest nieodłącznym elementem wystroju każdego bistro tej łódzkiej sieci – Jest to nasz punkt rozpoznawczy, który nie tylko pozwala odróżnić nas od innych lokali, ale również jest gwarantem pysznego, polskiego i tradycyjnego jedzenia – nadmienia Konrad Podkówka z Rajskiego Jadła.

Wnętrze Rajskiego Jadła w Sukcesji jest spójne z innymi bistro tej sieci. Jasne i przestronne wnętrze zwraca uwagę już od wejścia. Dodatkowo biel przełamuje szarość, które zawsze wspólnie świetnie się komponują. Wykorzystano także ścianę szczytową lokalu, która otrzymała ciekawą aranżację, składającą się z projektów przypinek Rajskiego Jadła, m.in. z napisami #kochampierogi, czy nawiązujących do tradycyjnej, łódzkiej zalewajki. Za projekt oraz aranżację wnętrza odpowiedzialna była pracownia Lila Home. 

Rajskie Jadło w Sukcesji zajęło narożny lokal w food courcie, obok Burger Kinga, a naprzeciwko sklepu Sinsay. To już 7. lokal tej działającej od 16 lat łódzkiej sieci.

Całość liczy aż 110 mkw. – taka przestrzeń umożliwia nie tylko swobodną obsługę, ale daje także bardzo dobrze zagospodarowane zaplecze, pozwalające na przygotowanie wszystkich dań od podstaw, gdyż Rajskie Jadło nie korzysta z półproduktów.