REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Nowa restauracja w Krakowie. Hołd dla kalifornijskiej swobody i surferskiej kultury

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 maj 2018 14:58
Nowa restauracja w Krakowie. Hołd dla kalifornijskiej swobody i surferskiej kultury
fot. mat. prasowe

Mavericks Cracow jest połączeniem kalifornijskiego luzu, kreatywnej kuchni i kultury wspólnego ucztowania. Restauracja zlokalizowana w samym centrum Krakowa zostanie otwarta już od 30 maja br.

REKLAMA

„Ciesz się życiem. Ciesz się jedzeniem.”, „#GoodFoodGoodVibes” – te hasła najlepiej opisują nową krakowską restaurację Mavericks Cracow. Położona jest tuż przy Galerii Krakowskiej, Dworcu Głównym i hotelu Vienna House Andel’s Cracow, 10 minut od Starego Miasta. Zaprasza nie tylko krakowskich miłośników dobrych smaków, ale również turystów, którzy chcą popłynąć na fali kulinarnych doznań. Jest miejscem dla tych, którzy cenią luźny styl połączony z wysoką jakością i zdrowym podejściem do życia.

Nazwa restauracji nawiązuje do Mavericks, miejsca w Kalifornii, które należy do najsłynniejszych i najbardziej wymagających rejonów do surfowania. Kalifornia kojarzy się ze swobodą, relaksem na słonecznych plażach, surferskim duchem, ekologicznym i zdrowym podejściem do życia oraz radością jedzenia. 

Mavericks Cracow jest przepełniony tą atmosferą Słonecznego Stanu. W wystroju wnętrz oraz menu dominują odwołania do natury.

Pierwsza restauracja Mavericks powstała w Berlinie w 2017 r. Mavericks Cracow i Berlin należy do austriackiej sieci hotelowej Vienna House, która w Polsce zarządza 5 hotelami: Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje, Vienna House Andel’s Lodz i Cracow oraz Vienna House Easy Cracow i Katowice.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie