REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesna strefa wypoczynku Google dla katowickich studentów

  • Autor: PAP
  • 16 paź 2017 15:02
Nowoczesna strefa wypoczynku Google dla katowickich studentów
fot. unsplash

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach od dziś mogą korzystać z nowoczesnej strefy wypoczynku m.in. z kanapami wyposażonymi w gniazdka elektryczne i porty USB. To efekt wygranej w Rankingu Uczelni Internetowych Rewolucji Google i 25 tys. zł nagrody.

REKLAMA

Jak przypomniał rzecznik uniwersytetu Marek Kiczka, uczelnia zwyciężyła w tym programie szkoleniowym z obszaru marketingu internetowego w 2016 roku. - Wtedy najwyższy odsetek studentów tej uczelni uzyskał certyfikat od Google i IAB Europe poświadczający umiejętności cyfrowe; to ponad 200 certyfikatów - podał.

- Jesteśmy dumni z tej nagrody tym bardziej, że to właśnie nasi studenci ją wywalczyli - powiedział w poniedziałek rektor dr hab. prof. UE Robert Tomanek.

Dodał, że powstawanie takich stref jest wpisane w strategię uczelni. - Mamy już podobne strefy wypoczynku w budynkach F, A, B, kolejna powstaje w budynku N. Chcemy, by uczelnia była jak najbardziej przyjaznym miejscem dla studiujących - podkreślił rektor.

Główna nagroda, którą otrzymał uniwersytet, to 25 tys. zł na adaptację przestrzeni dla studentów. Inwestycja realizowana była podczas tegorocznych wakacji. Teraz studenci mogą już relaksować się m.in. na kanapach wyposażonych w gniazdka elektryczne i porty USB do ładowania urządzeń mobilnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie