REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesne wirtualne biura w Krakowie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 04 sty 2018 09:27
Nowoczesne wirtualne biura w Krakowie
fot. mat. prasowe

Pod koniec 2017 roku firma Regus, oferująca w pełni wyposażone biura coworkingowe, wynajęła 1500 mkw. w kompleksie Equal Business Park przy Wielickiej. Biurka i sale do wynajęcia są coraz bardziej popularne wśród freelancerów, ale też firm i korporacji, które szukają miejsca dla nieformalnych spotkań biznesowych.

REKLAMA

Ilość powierzchni biurowych w Krakowie stale rośnie. Naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy szukają tymczasowego biurka wychodzi firma Regus. W ofercie dostępne są biura na konkretny dzień lub tylko na godziny. To idealna propozycja dla freelancerów, którzy pracują z domu, a z klientami chcą spotykać się w eleganckim i profesjonalnym biurze.

Regus oferuje biura do wynajęcia w 4 lokalizacjach w Krakowie. Najnowsza tego typu powierzchnia powstaje w Krakowie przy Wielickiej 28, w budynku B kompleksu Equal Business Park. Za projekt, generalne wykonawstwo oraz fit-out dla najemców odpowiedzialna jest Grupa Cavatina, Prężnie rozwijająca się spółka, budująca powierzchnie biurowe w Krakowie, Warszawie oraz we Wrocławiu.

Cieszymy się, że do grona naszych najemców dołączyła firma Regus. Doceniamy wszelkie innowacyjne rozwiązania w zakresie usług biurowych, a wiemy że Regus to sprawdzona, wysoka jakość. Miło jest nam poinformować, że firma będzie wspierać także obsługę najemców w budowanym przez Grupę Cavatina, nowoczesnym budynku C. Pozwolenie na jego użytkowanie planujemy uzyskać pod koniec II kwartału 2018 roku – komentuje Daniel Draga, członek zarządu Cavatina, Holding.

Wirtualne biura oferowane przez markę Regus to w pełni wyposażone ergonomiczne miejsca pracy. W każdym biurze wynajmujący otrzymuje dostęp do kawy, herbaty, drukarki, bezpiecznego łącza wi-fi. Dostępne są także sale konferencyjne, z których chętnie korzystają duże firmy i korporacje. Wyposażone są w rzutnik multimedialny i tablice suchościeralne. W każdym momencie wynajmujący mogą liczyć na pomoc zespołu Regus.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie