REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Nowy design hoteli Sheraton

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 26 cze 2018 10:43
Nowy design hoteli Sheraton
fot. mat. pras.

Marriott International ogłosił zmiany, jakie zamierza wprowadzić w sieci Sheraton Hotels and Resorts - trzeciej co do wielkości marki w swoim portfolio.

REKLAMA

Przypomnijmy, 23 sierpnia 2016 roku Marriott International wykupił sieć Starwood za 13 mld dolarów, tworząc w ten sposób największą sieć hotelową na świecie.

- Od momentu finalizacji połączenia ze Starwoodem, rewitalizacja marki Sheraton była dla naszej firmy priorytetem - powiedział Arne Sorenson, prezes i dyrektor generalny Marriott International. - Wiedzieliśmy, że jedyną drogą do przywrócenia świetności marki jest współpraca z właścicielami hoteli. Chcieliśmy oprzeć nową wizję na bogatej spuściźnie Sheratona, a jednocześnie stworzyć atrakcyjną propozycję dla naszych inwestorów. Plan transformacji Sheratona pozwoli połączyć wszystkie te elementy. Jesteśmy gotowi na zmiany.

Podczas konferencji NYU International Hospitality Industry Investment, Marriott przedstawił wizję właścicielom obiektów. Zaprezentowano m.in. nową koncepcję części wspólnych, w których Sheraton ma połączyć wizję miejsca spotkań z personalizacją i efektywnym wykorzystaniem przestrzeni. Części wspólne będą przypominać miejskie place, pełne wygodnych miejsc do siedzenia i wspólnych stołów z zamykanymi szufladami, w których goście będą mogli przechowywać swoje urządzenia.

W przestrzeniach wspólnych pojawią się również specjalne kabiny do rozmów telefonicznych, a goście będą mogli wynająć (także za pośrednictwem aplikacji mobilnej) małe, częściowo zamknięte strefy przeznaczone do pracy czy na spotkania.

To tylko niektóre z planowanych zmian - rewolucja nie ominie również innych części hotelu. W pokojach pojawią się m.in. specjalne biurka, przy których - w zależności od upodobań i potrzeb gości - będzie można pracować siedząc lub stojąc.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie