×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy design Kupca Poznańskiego

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 mar 2018 09:50
  • Aktualizacja: 02 mar 2018 09:53
Nowy design Kupca Poznańskiego
fot. mat. prasowe

Prace modernizacyjne części biurowej Kupca Poznańskiego zmierzają ku końcowi. Już w marcu br. najemcy budynku będą mogli korzystać z nowopowstałej recepcji, zmodernizowanych halli windowych i nowych dźwigów osobowych.

REKLAMA

- Efekt dotychczas ukończonych prac w recepcji od ul. Strzeleckiej i wymiana części wind bardzo nas zadowala i potwierdza słuszność kierunku, jaki obraliśmy. Jestem przekonany, że po ukończeniu pozostałych prac komfort najemców powierzchni biurowych zdecydowanie się polepszy a wolne powierzchnie wypełnią się nowymi najemcami, bo przecież żaden biurowiec w Poznaniu nie może pochwalić się recepcją oddaloną od przystanku tramwajowego zaledwie o kilka metrów - mówi Adrian Bojczuk, Associate Director, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland. BNP Paribas Real Estate Poland doradzało właścicielowi budynku w tworzeniu realizowanej właśnie koncepcji modernizacji przestrzeni wspólnych dla najemców biur.

Kupiec Poznański to 6-kondygnacyjny kompleks biurowo-handlowy o łącznej powierzchni 20,5 tys. m kw. powierzchni najmu, z czego 10 tys. m kw. stanowi przestrzeń biurowa. Budynek położony jest w ścisłym centrum Poznania i zapewnia doskonały dostęp do głównych linii komunikacji miejskiej. Zakończenie prac modernizacyjnych w części biurowej budynku planowane jest na koniec I kwartału 2018 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie