REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Nowy design salonu home&you w Porcie Łódź

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 01 cze 2018 11:30
Nowy design salonu home&you w Porcie Łódź
fot. mat. pras.

Po generalnym remoncie, w Porcie Łódź 1 czerwca ponownie otwiera się salon marki Home&You. Sklep zyskał nie tylko nowy design, ale także znacznie większą powierzchnię sprzedażową, wynoszącą obecnie 640 mkw.

REKLAMA

W odświeżonym Home&You w łódzkim centrum handlowym będzie można kupić meble, jak również artykuły papiernicze oraz biżuteryjne. Dodatkowym walorem jest poszerzenie oferty wyposażenia kuchni i jadalni o towar kultowych marek obcych, m.in. Joseph Joseph, Nachtmann, Spiegelau, Morphy Richards, Gerlach, Contigo oraz Koziol. Asortyment sklepu wzbogaci także marka premium - à Tab.

Marka Home&You mocno stawia na poprawę efektywności powierzchni handlowej. Sklep jest przejrzyście podzielony na strefy, które odpowiadają poszczególnym pomieszczeniom domowym. Powierzchnia wyposażona została w systemy meblowe, które pozwalają na efektywną prezentację walorów użytkowych i estetycznych towaru oraz pomagają klientom dokonać właściwego wyboru. Zmianie uległ także koncept wizualny sklepu - odświeżono czcionki i grafiki multimedialne - zostały one uzupełnione o ekran multimedialny oraz duże ekrany membranowe za strefą kas.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie