REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy koncept coworkingu wchodzi do Warszawy. Czy Spaces podbiję Polskę?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 gru 2017 09:29
Nowy koncept coworkingu wchodzi do Warszawy. Czy Spaces podbiję Polskę?
fot. mat. prasowe

Spaces – globalny koncept wywodzący się z Holandii, oferujący rozwiązania z obszaru elastycznego miejsca pracy i coworkingu, wynajął 4,2 tys. mkw. powierzchni w Centrum Marszałkowska. Warszawa będzie tym samym pierwszą lokalizacją tej sieci w Polsce.

REKLAMA

W procesie negocjowania warunków najmu Spaces doradzali eksperci JLL, a w kwestiach prawnych – kancelaria Baker & McKenzie. Dewelopera - BBI Development – reprezentowało CBRE i kancelaria adwokacka Markowska – Materla.

- Spaces oferuje miejsca pracy dedykowane zarówno start-upom, małym, lokalnym firmom oraz przedstawicielom międzynarodowych korporacji, którzy poszukują miejsc do kreatywnej pracy. Działamy wszędzie tam, gdzie rozwija się innowacyjny biznes, dlatego zdecydowaliśmy się na wejście do Warszawy. To miasto o ogromnym potencjale, tętniące życiem, wspierające rozwój sektorów kreatywnych i z bogatą ofertą biurową, kulturalną oraz usługową - komentuje Klaus Koponen, Spaces.

Spaces, wywodząca się z Amsterdamu sieć, działa obecnie w 25 krajach na 6 kontynentach. Oferuje elastyczne przestrzenie biurowe dostosowane do specyficznych potrzeb swoich klientów, którzy mogą wynająć zarówno biurko na godziny, salę spotkań, jak i większe moduły biurowe dostępne w formule 24/7. Wszystkie biura charakteryzują się nowoczesnym, wspierającym komfort pracy designem i są podzielone na strefy umożliwiające pracę w skupieniu, spotkania biznesowe czy wspólne posiłki z innymi użytkownikami przestrzeni biurowej.

- Wyjątkowa lokalizacja Centrum Marszałkowska na przecięciu dwóch linii metra dobrze wpisuje się w specyficzne potrzeby i filozofię Spaces z grupy Regus. Nasza inwestycja jest realizowana z myślą o polskich i międzynarodowych firmach poszukujących nie tylko nowoczesnych i elastycznych miejsc do pracy, ale również przestrzeni, które w naturalny sposób zachęcają do networkingu, pomagają nawiązywać nowe relacje biznesowe. Uzupełnienie portfolio naszego projektu o innowacyjny koncept Spaces to dobra wiadomość dla wszystkich najemców Centrum Marszałkowska -  komentuje Michał Skotnicki z BBI Development.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie