REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Nowy koncept Sephory startuje wraz z Forum Gdańsk

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 28 maj 2018 12:34
Nowy koncept Sephory startuje wraz z Forum Gdańsk
fot. mat. pras.

W Forum Gdańsk ruszyła kolejna perfumeria Sephora. Jest to już 7. punkt Sephora na mapie Trójmiasta. Perfumeria w sercu Gdańska to kolejna odsłona nowego konceptu.

REKLAMA

Nowy koncept opiera się m.in. na wzbogacaniu doświadczeń zakupowych i angażowaniu klientów m.in. poprzez fokus na usługi i serwisy skupione wokół strefy Beauty Hub. 

Nowy koncept perfumerii Sephora eksponuje szczególnie strefę usług obejmującą m.in. Sephora Make Up Bar, który wśród innych serwisów oferuje bezpłatne, 15-minutowe metamorfozy niewymagające wcześniejszych zapisów. Obok nich na klientów czeka Brow Bar Benefit oraz konsultacje pielęgnacyjne. Wszystkie usługi skoncentrowane są w centralnie ulokowanej strefie Beauty Hub.

- Nowy koncept perfumerii Sephora powstał między innymi w efekcie konsultacji z młodymi konsumentami. Nasi klienci uwielbiają nowości i eksperymentowanie z nowymi lookami oraz technologiami. Dlatego Sephora Beauty HUB, czyli miejsce, w którym klienci poznają świat piękna, bardzo szybko zdobywa serca odwiedzających nasze perfumerie – mówi Katarzyna Bielecka, dyrektor generalny Sephora Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie