×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy park trampolin na warszawskiej mapie rozrywki. Zajął miejsce po sieci DIY

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 27 lip 2018 11:42
Nowy park trampolin na warszawskiej mapie rozrywki. Zajął miejsce po sieci DIY
Centrum Krakowska 61

Jump World zadebiutuje w Warszawie w kompleksie Centrum Krakowska 61. Park trampolin znajdować się będzie w budynku dotychczas wykorzystywanym przez jedną z sieci DIY, który wkrótce zostanie zmodernizowany.

REKLAMA

Sieć Jump World obecna jest już w Gnieźnie, Katowicach, Radomiu, Tarnowskich Górach, Wrocławiu, Wrześni i Zabrzu. Wkrótce planowane są otwarcia kolejnych obiektów m.in. w Łodzi, Lesznie, Rybniku, Śremie, Opolu i Tychach.

W Centrum Krakowska 61 operator trampolin będzie działał na zasadzie franczyzy. Zajmie ponad połowę powierzchni najmu na pierwszym piętrze w budynku, który zostanie całkowicie odnowiony. Rekomercjalizacja obiektu trwa i zakłada połączenie funkcji rozrywkowo-rekreacyjnej na piętrze z funkcją handlową na parterze. Otwarcie zmodernizowanego budynku o całkowitej powierzchni 11 800 mkw. planowane jest w połowie 2019 r.

- Parki trampolin zyskują na popularności i stanowią coraz istotniejszy segment rynku na fali zwiększonego zapotrzebowania na ofertę rozrywkową w centrach handlowych. Cieszymy się, że tak prężnie rozwijająca się sieć wybrała CK61 na swoją pierwszą lokalizację w Warszawie. Jump World w fantastyczny sposób łączy zabawę z aktywnością fizyczną, promując ruch i zdrowy tryb życia, zwłaszcza wśród najmłodszych – mówi Monika Janczewska-Leja, dyrektor działu doradztwa i wynajmu powierzchni handlowych, Savills.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie