Nowy projekt coworkingowy w GdyniPropertyDesign.pl - 15-10-2019 09:50


Ponad 180 metrów kwadratowych, 20 biurek w przestrzeni otwartej, 5 sal biurowych oraz 2 sale konferencyjne. Tak prezentuje się nowy projekt coworkingowy, który właśnie powstaje w Gdyni.

 Biura coworkingowe to aktualnie najatrakcyjniejszy trend na rynku. A innowacyjność tego typu projektów nadaje im wyższą odporność na wahania rynku. Działamy przede wszystkim po to, żeby nasi inwestorzy mogli zarabiać - więc poza chęcią tworzenia projektów ciekawych, musimy zapewniać przede wszystkim rentowność i bezpieczeństwo inwestycji. Tym założeniom w pełni odpowiadają coworkingi, które poza przewagą innowacji wyróżnia jeszcze jeden, podstawowy atut – doskonała lokalizacja. W wypadku nieruchomości gra to przecież zawsze rolę kluczową - mówi Adam Komorowski, prezes zarządu Grupy Cirrus Capital.

Przestrzeń coworkingowa powstaje na ulicy Świętojańskiej w Gdyni, na dwóch ostatnich piętrach kamienicy. W samym budynku znajdują się wyłącznie lokale użytkowe i biurowe.

Na ponad 180 metrach kwadratowych powstanie 20 biurek w przestrzeni otwartej, 5 sal biurowych oraz 2 sale konferencyjne. Całość nowocześnie i ekologicznie wyposażona i dostosowana do potrzeb współczesnych przedsiębiorców. Projekt ma być oddany do użytku w 2020 roku.

- Mamy doświadczenia z najmu przestrzeni coworkingowych w Niemczech i staramy się przenieść najlepsze praktyki tam podejrzane na nasz lokalny rynek. Nie ma mowy o nijakich biurach otwartych rodem ze stereotypowej korporacji. Nasz coworking będzie łączył jakość najbardziej rozpoznawalnych biur współdzielonych z kameralną, indywidualną atmosferą, na którą liczą mali przedsiębiorcy i freelancerzy - mówi Jakub Wysocki, dyrektor marketingu Grupy Cirrus Capital.