Nowy salon Ewy Minge w Warszawie. To nie jest zwykły sklep, ale miejsce spotkańPropertydesign.pl - 25-09-2017 11:01


W Domu Mody Klif w Warszawie został otwarty salon marki Eva Minge. To nie tylko autorskie kolekcje modowe, ale jednocześnie wysmakowane piękne wnętrze.

Ewa Minge - polska projektantka, która ponad 20-letnie doświadczenie wykorzystuje do tworzenia kolekcji dedykowanych kobietom. Portfolio marki powiększane jest o kolejne współprace projektantki z firmami tworzącymi akcesoria, takie jak okulary, obuwie czy biżuteria. Od kilku lat marka zajmuje się też kompleksowym wystrojem wnętrz sygnowanym nazwą Eva Minge Home.

 - Chciałam, aby salon w Domu Mody Klif nie był dosłownym sklepem czy konceptem, a miejscem miłych spotkań naszych klientów i osób z nami zaprzyjaźnionych. Nowo powstały salon Eva Minge prezentuje zupełnie odmienną filozofię zakupów. Jest to bowiem miejsce, gdzie kobiety odnaleźć mogą odrobinę luksusu w najnowszych kolekcjach, ale przede wszystkim miło spędzić czas przy dobrej kawie i rozmowie - opowiada projektantka.

Salon Eva Minge w Domu Mody Klif to nie tylko autorskie kolekcje modowe, ale jednocześnie wysmakowane piękne wnętrze. - Z ogromną radością przyjęłam informację, że Eva Minge kojarzona ze światową modą Mediolanu czy Paryża chce dołączyć do grona najemców Domu Mody Klif. Salon Eva Minge to jedyna w swoim rodzaju przestrzeń, gdzie indywidualne podejście do klienta spotyka się z modą o wielowymiarowym charakterze - dodaje Agnieszka Sawicka, Associate Director w AEW Asset Management, właściciel marki Klif.