×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy salon znanej marki modowej już na wykończeniu

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 14 paź 2020 16:05
Nowy salon znanej marki modowej już na wykończeniu
Fot. Mat. prasowe

Dwa poziomy zaaranżowane w zgodzie z najnowszymi trendami będzie miał nowy salon sieci Primark, który niebawem ruszy w galerii Posnania.

REKLAMA

Ruszają prace wykończeniowe w drugim salonie sieci Primark w Polsce, który zostanie już wkrótce otwarty w poznańskiej Posnanii. Lokal o powierzchni 3 500 mkw. został przekazany przez Apsys, właściciela obiektu, do dyspozycji najemcy w ubiegłym tygodniu.

Salon sieci Primark zajmie w poznańskiej galerii dwa poziomy zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami i nowoczesnym konceptem sieci. Ta międzynarodowa marka jest uwielbiana zarówno przez fanów mody, jak i poszukiwaczy dobrych cen. W ofercie sieci znajdują się produkty mody damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bielizna oraz wyposażenie domu.

Powierzchnia całkowita salonu Primark wyniesie blisko 5 000 mkw., w tym 3 500 mkw. zajmie sala sprzedaży. Aby spełnić wymagania marki lokal został gruntownie przygotowany przez właściciela centrum m.in. w zakresie techniczno-instalacyjnym. Niezbędne były prace konstrukcyjne, murowe oraz instalacyjne. W dwupoziomowym lokalu powstała wewnętrzna klatka schodowa, a także dodatkowe schody ruchome. Zamontowano również instalacje tryskaczowe, oddymiające i kanalizacyjne. Na dachu centrum wykonano konstrukcje pod urządzenia niezbędne do funkcjonowania salonu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie