×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy Styl stawia kolejny krok w stronę cyfrowej transformacji

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 20 gru 2021 10:48
Nowy Styl stawia kolejny krok w stronę cyfrowej transformacji
Nowy Styl stawia kolejny krok w stronę cyfrowej transformacji, fot. mat. pras.

Nowy Styl, polski producent rozwiązań biurowych, zmierza w stronę maksymalnej cyfryzacji. Marka wybrała oprogramowanie IFS Cloud, które ma wspierać dalszy rozwój i ekspansję międzynarodową firmy.

REKLAMA

Aktualnie rozwiązania IFS wykorzystywane są przez ponad 2850 użytkowników m.in. w Polsce, Niemczech, Austrii, Francji, na Ukrainie czy Holandii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. O wyborze IFS Cloud przez Nowy Styl zdecydowała elastyczność rozwiązania oraz najnowsze technologie wspierające m.in. obszary produkcji i logistyki. Zasięgiem Nowy Styl obejmuje 100 krajów, posiada swoje biura w 19 krajach w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Innowacyjne wsparcie kluczowych obszarów produkcji

Podpisany między firmami kontrakt obejmuje dostawę licencji na najnowszą wersję oprogramowania - IFS Cloud wraz z serwisem. Dzięki innowacyjnej kadencji rozwoju systemu nowe, wzbogacone funkcjonalnie wersje oprogramowania są dostępne dla Klientów IFS już co 6 miesięcy – w standardzie Evergreen, co jest nowością na rynku systemów ERP.

- Zakończenie roku to dla nas i naszych klientów bardzo pracowity okres, dlatego niezwykle mnie cieszy, że wspólnie z firmą Nowy Styl rozpoczynamy kolejny etap współpracy. Tym razem dotyczy on naszego premierowego produktu, który ma znakomite recenzje użytkowników – IFS Cloud. Czekamy również na 2022 rok i rozpoczęcie wdrożenia produktu w całej Grupie, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi procesów produkcji, łańcucha dostaw, finansów, procesów obsługi klienta oraz działań raportujących i operacyjnych. Poszerzamy także zakres naszej współpracy o nową spółkę Nowego Stylu, zarejestrowaną w Szwajcarii. To wyjątkowy projekt, na dużą skalę, ale nie może być inaczej w przypadku firmy, która uznawana jest za światowego lidera w produkcji systemów meblowych, jakim jest Nowy Styl – podkreśla Marek Głazowski, prezes IFS Poland & Europe East.

System IFS Cloud będzie wspierał Nowy Styl w dalszym procesie digitalizacji. Poprzez dostarczanie użytkownikom nowoczesnego, w pełni webowego interfejsu aplikacji oraz dowolności w konfiguracji dostępu i zarządzania oprogramowaniem umożliwia korzystanie z najnowszych technologii takich jak VR, automatyzacja procesów biznesowych czy machine learning.

Kolejny etap cyfrowej transformacji

- Od prawie 30 lat pomagamy firmom na całym świecie urządzać przestrzeń biurową. Najpierw określamy ich potrzeby, a następnie dobieramy i dostarczamy rozwiązania oraz produkty, które czynią ich pracę zdrowszą, wydajniejszą i bardziej komfortową. Robimy to z wielką pasją i satysfakcją. Szczególnie przy zaawansowanych projektach stawiamy na dopasowanie do potrzeb klientów i elastyczność. Właśnie to są jedne z ważniejszych aspektów naszego wyboru IFS Cloud, który jest innowacyjny, podąża za potrzebami producentów i stawia na efektywność – mówi Rafał Chwast, Członek Zarządu Nowego Stylu.

Dzięki doświadczeniom, które codziennie gromadzi pracując z klientami na całym świecie, IFS może wspólnie z nimi planować i patrzeć w przyszłość. Głównym celem IFS jest wprowadzanie zmian w zakresie jakości planowania zasobów przedsiębiorstwa oraz zarządzania usługami i aktywami. Ta ambicja opiera się na wykorzystaniu technologii, dzięki której możliwa będzie dalsza transformacja cyfrowa oraz wyeliminowanie zakłóceń w procesach biznesowych klientów – z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i automatyzacji, zastosowania analiz oraz symulacji. IFS opracował i wdrożył wiele kluczowych rozwiązań uwzględniających strategiczne podejście do tzw. user experience – wykorzystania przyzwyczajeń i doświadczenia użytkownika, warstwowej architektury aplikacji umożliwiającej aktualizację i synchronizację z innymi aplikacjami i technologiami.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie