Odnowiony i tonący w zieleni salon Duka w ArkadiiPropertydesign.pl - 23-06-2017 11:55


Parter największej galerii handlowej w Polsce zmienił się w przylądek świeżości, nowości i pozytywnej energii. W taki sposób salon Duka w warszawskiej Arkadii świętował swoje ponowne otwarcie.

W Arkadii właśnie ponownie otworzył się stylowy świat skandynawskiego designu – liczący blisko 250 mkw. powierzchni salon Duka. Huczne reotwarcie odbyło się 21 czerwca, a dzień ten okazał się wielkim świętem marki.

Odnowiony salon już sam w sobie zachwycał gości nowoczesną estetyką i aranżacjami, a wrażenia dodatkowo potęgowała wypełniająca go po brzegi zieleń mięty. – Miętowy koncept otwarcia ma swoje głębsze uzasadnienie – mięta to dla nas symbol odświeżenia w duchu naturalności – to nie tylko odnowiony salon, ale również odświeżone domy naszych klientów dzięki prostym, nowoczesnym i funkcjonalnym przedmiotom użytku codziennego. Jak widać po ogromnej liczbie gości – trafiamy tą filozofią w dziesiątkę – podsumowała Karolina Małaczek, ‎dyrektor marketingu w Duka.  

Przedstawiciele marki zapowiadają, że do końca roku liczba salonów Duka zwiększy się do 80. Już wkrótce otwarty zostanie m.in. salon w Galerii Północnej w Warszawie, w centrum handlowym Amber Kalisz oraz w Alfa Centrum w Białymstoku.