×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Oto najnowszy salon Lancerto. Zaglądamy do środka

  • Autor: propertydesign.pl
  • 17 wrz 2018 16:11
Oto najnowszy salon Lancerto. Zaglądamy do środka
fot. mat. prasowe

Najnowszy salon Lancerto znajduje się w Galerii Krakowskiej. Wystrój salonu zachowany jest w eleganckim stylu i nawiązuje do motta marki. Butik zajął powierzchnię 89 mkw.

REKLAMA

„Życie jest podróżą, więc podróżuj w dobrym stylu” - ta dewiza od lat towarzyszy polskiej marce Lancerto. Symboliczna podróż odbywa się na wielu etapach życia każdego mężczyzny. Egzaminy na studiach, obrona pracy dyplomowej, rozmowy kwalifikacyjne, spotkania biznesowe czy ślub –w tych sytuacjach mężczyźni chcą wyglądać jak najlepiej. Marka dostarcza modowych propozycji m.in. na te wydarzenia, kierując ofertę do mężczyzn lubiących styl elegancki, casualowy oraz smart casualowy. W asortymencie sklepu znajduje się również szeroki wybór dodatków.

Wystrój nowo otwartego salonu Lancerto w Galerii Krakowskiej został zaprojektowany w myśl nowej koncepcji wizualnej marki. Czysta i uporządkowana przestrzeń ma kojarzyć się z produktami premium oferowanymi w salonie. Drewniane i metalowe wyposażenie oraz akcenty podróżnicze mają nawiązywać do motta towarzyszącego marce.

Firma Lancerto została założona w 2008 roku, i dysponuje ogólnopolską siecią sprzedaży z lokalizacjami w prestiżowych galeriach największych polskich miast. Znaczna część asortymentu jest szyta w głównej siedzibie firmy w Łańcucie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie