×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Oto nowa odsłona pokoi w hotelu ibis Kraków Centrum

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 20 mar 2018 10:26
Oto nowa odsłona pokoi w hotelu ibis Kraków Centrum
fot. mat. pras.

Nadchodząca wiosna zwiastuje jeszcze większą liczbę turystów przybywających do Krakowa. Hotel ibis Kraków Centrum jest gotowy na ich przyjęcie! 15 marca do użytku zostaje oddanych aż 19, przytulnych i nowoczesnych, świeżo wyremontowanych pokoi hotelowych.

REKLAMA

ibis Kraków Centrum jest sukcesywnie odnawiany i remontowany. Oddane właśnie pokoje to początek większych renowacji. Dyrektor hotelu, Maciej Naziębłło planuje w przyszłości odświeżenie kolejnych pokoi – jak sam mówi - to dopiero początek zmian, dzięki którym nasi goście jeszcze bardziej poczują komfort, jaki oferują nowe pokoje Sweet ibis.

19 najnowszych, oddanych właśnie do użytku pokoi, urządzonych zostało w lekkim, nowoczesnym stylu, połączonym z motywami zaczerpniętymi ze skandynawskich wnętrz. Utrzymane są w neutralnych, ciepłych barwach z akcentami mocniejszych kolorów i dużą ilością jasnego drewna. Design mebli, znajdujących się w pokojach inspirowany jest hotelami ze standardem pięciu gwiazdek, tak samo jak materiały, z których są wykonane. Dzięki takiemu projektowi wnętrza, każdy z podróżnych poczuje się komfortowo i będzie mógł cieszyć się wypoczynkiem na najwyższym poziomie, w ekonomicznym przedziale cenowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie