×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

To największa ekspozycja tej marki w mieście. W Łodzi ruszył nowy salon

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 07 cze 2023 10:03
  • Aktualizacja: 07 cze 2023 10:10
To największa ekspozycja tej marki w mieście. W Łodzi ruszył nowy salon
Miele Experience Center Łódź, fot. mat. prasowe

W budynku Ogrodowa 8 Office w Łodzi otwarto nowy showroom marki Miele. To największa ekspozycja jej produktów w mieście.

REKLAMA

  • W Łodzi otwarto nowy salon sieci Miele Experience Center. 
  • Architekci znajdą tu inspiracje i konkretne rozwiązania przy projektowaniu kuchni dla swoich klientów.
  • To największa ekspozycja producenta AGD w Łodzi. 
  • Salon został otwarty w budynku Ogrodowa 8 Office spod kreski OP Architekten.

Do sieci Miele Experience Center w Polsce dołączył salon w Łodzi. Powstał w centrum miasta, w budynku Ogrodowa Office, tuż obok najważniejszych w Łodzi miejsc, jak ulica Piotrkowska, Manufaktura, czy pałac Poznańskiego – obecna siedziba Muzeum Miasta Łodzi.

Budynek z poszanowaniem środowiska i architektury miasta

Wybór lokalizacji wpisuje się w przyjęte przez Miele założenia strategii zrównoważonego rozwoju. Budynek Ogrodowa 8 Office został zaprojektowany z poszanowaniem spójności architektonicznej miasta, z uwzględnieniem najwyższego standardu jakości, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych dostępnych technologii przyjaznych dla środowiska i zapewniających komfort pracy.

Wybór lokalizacji - Ogrodowa 8 Office - wpisuje się w przyjęte przez Miele założenia strategii zrównoważonego rozwoju. fot. mat. prasowe
Wybór lokalizacji - Ogrodowa 8 Office - wpisuje się w przyjęte przez Miele założenia strategii zrównoważonego rozwoju. fot. mat. prasowe

Budynek został sklasyfikowany jako zgodny z taksonomią UE dotyczącą działalności gospodarczej zrównoważonej środowiskowo, a posiada również certyfikaty WELL Health & Safety Rating oraz BREEAM In-Use na poziomie „Excellent”.

Największa taka ekspozycja w Łodzi 

Miele Experience Center to największa w Łodzi ekspozycja urządzeń Miele i miejsce, gdzie można przy filiżance kawy przetestować urządzenia ze wszystkich kategorii. Architekci znajdą tu inspiracje i konkretne rozwiązania przy projektowaniu kuchni dla swoich klientów.

Część wystawiennicza podzielona jest na strefy pralnictwa, odkurzaczy i ekspresów do kawy oraz urządzeń do zabudowy. Te ostatnie tworzą aktywną kuchnię, przeznaczoną na pokazy i warsztaty kulinarne, prowadzone zawsze w duchu less waste. Gospodynią będzie tu najczęściej szefowa kuchni, Magda Klimczak.

Łódzki salon działa od połowy maja i jest ósmym Miele Experience Center w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie