×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Paradyż Design LAB, czyli miejsce pracy twórczej nad produktem, miejsce spotkań i warsztatów

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 14 wrz 2018 10:10
 Paradyż Design LAB, czyli miejsce pracy twórczej nad produktem, miejsce spotkań i warsztatów
Otwarcie Paradyż Design LAB fot. mat. prasowe

Z początkiem września br. Ceramika Paradyż uruchomiła nowoczesne, interdyscyplinarne centrum zarządzania produktem i jego ekspozycją w rynku o nazwie Paradyż Design LAB. Nowo powstała przestrzeń służy pracy twórczej nad ofertą producenta, a także stanowi miejsce kreatywnych spotkań.

REKLAMA

Paradyż Design LAB, znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie działów kreatywnych i zakładów produkcyjnych w Tomaszowie Mazowieckim o łącznej powierzchni 400 mkw., prezentuje pełną ofertę Ceramiki Paradyż dostępną w rynku. To w tym miejscu firma pracuje już nad nowościami produktowymi i procesem wdrożeń.

Przestrzeń została wyposażona w nowoczesny i profesjonalny system oświetlenia, który pozwala ocenić walory wizualne płytek w różnych jego odcieniach. W środku znajduje się także sala konferencyjna na organizację różnego rodzaju autorskich wydarzeń, spotkań, czy warsztatów oraz sala przeznaczona m.in. do badań fokusowych. Paradyż Design LAB odzwierciedla również potrzeby i aktywności różnych działów firmy. Począwszy od technologów, projektantów i menedżerów odpowiedzialnych za prace nad stworzeniem unikalnego produktu, przez dział marketingu, który musi zapewnić mu jak najlepszą promocję, aż po dział handlu, którego doświadczenie i wiedza rynkowa zapewnią skuteczną sprzedaż.

- Wraz z rozwojem firmy niezbędne jest wprowadzanie rozwiązań, które pozwolą na usprawnienie pracy, poprawią jakość interakcji między pracownikami oraz między firmą i jej partnerami. Takim rozwiązaniem jest właśnie Paradyż Design LAB, czyli miejsce pracy twórczej nad produktem, miejsce spotkań wewnętrznych, warsztatów oraz wydarzeń angażujących klientów i partnerów zewnętrznych. Stale patrzymy w przyszłość i wierzymy, że projektowanie to przede wszystkim rozwiązywanie problemów, często dzięki prostym, niebanalnym pomysłom. Jestem przekonany, że ta przełomowa inicjatywa pozwoli nam tworzyć unikalne produkty, jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb rynku i naszych klientów - mówi Bartłomiej Kwasek, zastępca dyrektora ds. wdrożeń DIY Ceramiki Paradyż.

Znajdujące się w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Ujezdzkiej 23 Paradyż Design LAB to obok Akademii Paradyż kolejny autorski projekt firmy wynikający z nowej strategii. W jej ramach zdecydowano się na odejście od standardowych form promocji. Mają je zastąpić aktywności, które dostarczą klientom biznesowym autentycznych wartości, a klientom finalnym inspiracji oraz unikalnych doświadczeń zakupowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie