REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Philips Lighting z nowym biurem w Łodzi

  • Autor: UM Łódź
  • 27 mar 2018 15:31
Philips Lighting z nowym biurem w Łodzi
fot. UM Łódź
Philips Lighting z nowym biurem w Łodzi
Philips Lighting z nowym biurem w Łodzi

Philips Lighting otworzył Centrum Usług Finansowych w Łodzi. Nowe biuro znajduje się w Symetris Business Park, przy al. Piłsudskiego.

REKLAMA

Lion Paauwe, Dyrektor Centrum Usług Finansowych w Łodzi powiedział: - Wybraliśmy nową przestrzeń biurową z myślą o komforcie naszych pracowników. Symetris Business Park jest położony w dogodnej lokalizacji, łatwo dostępny i bardzo nowoczesny. To ekscytujące środowisko pracy, oferujące także strefy relaksu, spełnia nasze standardy w zakresie lokalizacji, komfortu i wszystkiego, co składa się na doskonałe miejsce biurowe. Wierzymy, że wszystkim będzie się tu dobrze pracowało.

Jak podkreślił dyrektor Lion Paauwe, Łódź stała się strategicznym punktem europejskich procesów finansowych, księgowych oraz zakupowych. Centrum jest wielonarodowe. Obecnie zatrudnia ponad 60 pracowników z 9 różnych krajów. Docelowo pracę znajdzie w nim 120 osób.

- Niedawno rozpoczęliśmy rekrutację do centrów eksperckich w zakresie planowania i analiz finansowych. Rozbudowując nasz zespół w Łodzi, poszukujemy posługujących się wieloma językami, dobrze wykształconych osób ze zdolnościami analitycznymi, które są otwarte na karierę w dynamicznym środowisku międzynarodowym - dodał Lion Paauwe.

Dyrektor Lion Paauwe pogratulował prezydent Hannie Zdanowskiej i władzom Łodzi niesamowitego rozwóju i dynamicznej przemiany naszego miasta na przestrzeni ostatnich lat. Jednocześnie przedstawiciele Philipsa zadeklarowali chęć zacieśnienia współpracy z lokalnymi władzami, aby uczynić z Łodzi "inteligentnie oświetlone miasto".

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska podziękowała za ciepłe słowa i tak pozytywną ocenę naszego miasta. Jednocześnie podkreśliła, że tak wielkie pozytywne zmiany Łodzi możliwe były dzięki zaangażowaniu i wsparciu ze strony mieszkańców naszego miasta. - Cieszę się, że Philips wrócił do Łodzi, a obecnym i przyszłym pracownikom gratuluję dobrego wyboru. Dziękuję wam, że uwierzyliście w nasze miasto uznając, że to fajne miejsce do pracy i do życia. Życzę wam, aby spełniły się wasze marzenia związane i z pracą i z Łodzią - powiedziała prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie