REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Piękne fizis, piękne wnętrze

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 15 mar 2018 14:20
Piękne fizis, piękne wnętrze

15 marca w Domu Mody Klif w Warszawie swój wyjątkowy salon otworzyła Klinika La Perla, specjalizująca się w zabiegach odmładzających i upiększających. Ekskluzywne zabiegi kosmetyczne w przerwie na lunch lub podczas zakupów? Teraz jest to możliwe. Nowa koncepcja usług Kliniki La Perla została stworzona z myślą o Klientach Domu Mody Klif ceniących sobie czas, dogodną lokalizację, kameralną atmosferę i piękne wnętrza.

REKLAMA

Dom Mody Klif, podążając za wymaganiami swoich lojalnych Klientów, może poszczycić się ofertą otwartej właśnie Kliniki La Perla, znanej warszawiakom z najwyższej jakości usług. W ten sposób chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie można zatrzymać się na chwilę i celebrować wewnętrzne piękno. Rynek kosmetyki estetycznej notuje intensywny rozwój, nowe technologie stają się mniej inwazyjne, a bardziej skuteczne. Od kilku lat obserwujemy wzrost zapotrzebowania na usługi kosmetyczno– estetyczne, a także zabiegi odprężające, regenerujące i relaksujące kategorii spa. Klient jest bardziej świadomy swoich potrzeb, chce korzystać z najnowszej wiedzy medycznej w atmosferze relaksu i luksusu. Jestem pewna, że niepowtarzalna formuła Kliniki La Perla szybko zostanie doceniona przez zabiegane kobiety i salon stanie się top miejscem na urodowej mapie Klifu - mówi Agnieszka Sawicka, Associate Director AEW Europe.

Klinika La Perla to synonim piękna i najwyżej jakości usług z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i zaawansowanej kosmetyki hi-tech. Klienci oprócz gwarancji skuteczności zabiegów, otrzymają niepowtarzalną atmosferę i relaksujące wnętrza. Klinika La Perla jest również partnerem Pakietu konsultacji Domu Mody Klif, w ramach którego zaprasza na bezpłatne porady.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie