REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pierwsza na świecie strefa ze... światłoterapią dla biur stworzona przez Polaków

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 lis 2017 10:00
Pierwsza na świecie strefa ze... światłoterapią dla biur stworzona przez Polaków
Business Lightroom fot. mat. prasowe
Pierwsza na świecie strefa ze... światłoterapią dla biur stworzona przez Polaków
Pierwsza na świecie strefa ze... światłoterapią dla biur stworzona przez Polaków

W listopadzie br. odbyła się premiera pierwszej na świecie strefy z profesjonalną światłoterapią dla pracowników biurowych. Światłoterapia ma być odpowiedzią na... sezonową depresję, a także wspierać efektywność w firmie i pomagać uzupełnić braki światła słonecznego.

REKLAMA

Zjawisko sezonowej depresji występuje zwykle w okresie od listopada do marca. W tych miesiącach mamy utrudniony dostęp do światła słonecznego. Jego braki mogą mieć negatywny wpływ na biologiczny zegar człowieka. Szacuje się, że co dwudziesty Polak cierpi na sezonową depresję, a aż 10 proc. populacji Polski ma jej objawy. - Stworzyliśmy Business Lightroom premium lounge ze światłoterapią antydepresyjną dla firm, ponieważ naszą misją jest niesienie pomocy pracownikom. W HealthDesk dbamy by byli zdrowi i efektywni, dlatego projektujemy najbardziej innowacyjne programy wellness, dostosowane do potrzeb biznesu w Polsce. Sezonowa depresja to niższa efektywność i utrudnione relacje – także ze współpracownikami, a to przekłada się na obniżony potencjał działania przedsiębiorstw nawet przez 5 miesięcy w roku - mówi Przemysław Jaczewski, Sales & Marketing Director w HealthDesk.

Luksusowa strefa światłoterapii dla biurowców i firm

Program wellness HealthDesk Business Lightroom dostępny jest dla firm od listopada br. Business Lightroom premium lounge to wzorowana na lotniskowych lounge’ach business class, luksusowa strefa ze światłoterapią znajdującą się pod specjalną, sferyczną kopułą, gdzie pracownicy korzystają z sesji światłoterapii otuleni świeżą roślinnością w towarzystwie miękkiej, relaksującej muzyki  i przepięknych krajobrazów.

- W myhive stawiamy na innowacyjne projekty, w przypadku których od razu dostrzegamy ich wyjątkowość. Co więcej możliwość bycia pierwszą firmą udostępniającą światłoterapię w tak profesjonalnej formie swoim najemcom sprawiła, że samą decyzję o zaangażowaniu się podjęliśmy bardzo szybko. Obserwujemy, że nasi najemcy wyjątkowo chętnie korzystają z nowej propozycji i cieszy nas ze mamy realny wpływ na poprawę ich nastroju w tym trudnym dla wielu, zimowym okresie – mówi Przemysław Wardęga, Senior Communication and Marketing Manager w Immofinanz.

Wyjątkową strefę Business Lightroom premium lounge można bezpłatnie odwiedzić w budynkach Immofinanz (m.in. budynek myhive Brama Zachodnia w Warszawie do 14 Grudnia 2017 roku, budynek myhive IO-1 w Warszawie od 3 do 31 stycznia 2018 roku i EMPARK Mokotów Business Park w Warszawie - od 1 do 28 lutego 2018 r.).

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie