×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pierwszy coworking Spaces w Polsce otworzył podwoje

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 06 gru 2018 14:21
Pierwszy coworking Spaces w Polsce otworzył podwoje
fot. mat. pras.
Pierwszy coworking Spaces w Polsce otworzył podwoje
Pierwszy coworking Spaces w Polsce otworzył podwoje
Pierwszy coworking Spaces w Polsce otworzył podwoje
Pierwszy coworking Spaces w Polsce otworzył podwoje

Już 6 grudnia, Spaces, globalny coworkingowy dostawca kreatywnej przestrzeni do pracy, obchodzący w tym roku swoje dziesięciolecie, otworzy pierwszą lokalizację w Polsce. Biuro o powierzchni 6 tys.mkw. zajmie ok. połowy powierzchni biurowej Centrum Marszałkowska.

REKLAMA

Spaces, będąca częścią grupy IWG, który zrzesza m.in. znany na polskim rynku Regus, to wywodząca się z Holandii globalna sieć coworkingowa oferująca wynajem inspirujących i kreatywnych przestrzeni biurowych w 25 krajach na całym świecie.

Pierwsze polskie biuro Spaces, które zostanie otwarte już 6 grudnia zajmować będzie trzy kondygnacje biurowca Centrum Marszałkowska, przy ul. Marszałkowska 126, (były budynek Sezamu). Łączna powierzchnia Spaces to 6 tys.mkw., co stanowi 45,8 proc. całej przestrzeni biurowej w tym budynku. Do dyspozycji klientów lubiących spektakularne widoki, a unikających korporacyjnej atmosfery czeka: 452 dedykowane biurka, dwie sale konferencyjne, dwa zielone tarasy, mnóstwo sfer do wspólnej pracy i wypoczynku, prywatna kawiarnia z profesjonalnym baristą, 50 miejsc parkingowych oraz stacja dla rowerów z szafkami i prysznicem.

– Od kilku lat z dużym zainteresowaniem obserwowaliśmy polski rynek. Jesteśmy bardzo ciekawi jak nasza warszawska przestrzeń pozwoli przedsiębiorcom nie tylko na znalezienie komfortowego i inspirującego środowiska pracy przyczyniającego się do rozwoju ich biznesu, ale także stanie się częścią społeczności umożliwiającej wymianę poglądów i pomysłów oraz wzajemny mentoring. Jesteśmy przekonani, że Centrum Marszałkowska, zlokalizowane w samym sercu Warszawy, w pełni stanie się realizacją filozofii Spaces - mówi Martijn Roordink, Co-Founder, dyrektor zarządzajacy Spaces.

Na terenie obiektu planowany jest również szeroki wachlarz unikalnych wydarzeń dla członków, począwszy od treningów mindfulness i jogi, aż po prelekcje biznesowe na temat najnowszych trendów.

W oparciu o założenie, że sukces rodzi sukces, zapewniamy inspirujące i interaktywne środowisko pracy, które gromadzi w jednym miejscu kreatywne umysły i pozwala na swobodny przepływ myśli.

Spaces oferuje kreatywną przestrzeń do pracy dla ludzi, którzy unikają korporacyjnej atmosfery. Nasze biuro to idealny wybór zarówno dla nomadów biznesowych, freelancerów i energicznych przedsiębiorców, jak i kreatywnych pracodawców, którzy chcą podnieść zadowolenie i produktywność swoich pracowników. Spaces tworzy dla swoich członków szczególną społeczność – mówi Rafał Gabteni – Spaces Area Director na Polskę.

Centrum Marszałkowska jest biurowcem klasy A+, pierwszym i jedynym w Polsce budynkiem zintegrowanym z liniami metra, przy którym znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, hotele, kina, sala koncertowa, teatry oraz punkty usługowe typu Poczta Główna czynna 24h/dobę.

Inwestycja otrzymała prestiżowy certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Certyfikat jest potwierdzeniem najlepszych praktyk w zakresie zrównoważonego projektowania, budowania i użytkowania budynków. Podczas procesu certyfikacji budynków oceniane są takie kategorie jak: jakość środowiska wewnętrznego, efektywność energetyczną, dostępność transportową, materiały i konstrukcję, zarządzanie eksploatacją i realizacją, gospodarkę wodą i odpadami

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie