
Boss zadebiutował w CH Wroclavia. Salon jest wyjątkowy. To pierwszy w Polsce lokal, zrealizowany według najnowszej koncepcji aranżacyjnej marki. Podobne salony Boss można odwiedzić tylko w kilku miejscach na świecie.
Na powierzchni 200 mkw. Boss zaprezentował swoją najnowszą koncepcję sklepu w efektownym i nowoczesnym stylu. To pierwszy, regularny (nieoutletowy) salon tej marki we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.
Wrocławski salon Boss jest, na ten moment jedynym w Polsce sklepem, zrealizowanym według najnowszej koncepcji aranżacyjnej marki. Dominującymi kolorami są: biel, czerń i camel. Paleta zastosowanych barw jest stylistycznym przedłużeniem architektury wnętrza, która wykorzystuje takie materiały jak drewno i szkło.
Nowy wystrój jest częścią programu CLAIM 5, na który firma wyda łącznie 500 milionów euro. Salony w tej aranżacji znajdują się także m.in. w Rzymie, Frankfurcie i Konstancji.
założyciel JSK Architekci
Generalny projektant Stelmach i Partnerzy Biuro Architektoniczne Sp. z o.o.
współwłaściciel Biuro Architektoniczne DDJM
Generalny Projektant, wiceprezes Kuryłowicz & Associates Sp z o.o.
główny projektant MAAI
współwłaściciel JSK Architekci