REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Pierwszy w kraju wspólny salon eobuwie.pl i Modivo Collect otwarty

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 18 maj 2021 12:06
Pierwszy w kraju wspólny salon eobuwie.pl i Modivo Collect otwarty
Pierwszy w kraju wspólny salon eobuwie.pl i Modivo Collect otwarty, fot. mat. pras.

W Galerii Warmińskiej otwarto pierwszy w kraju wspólny salon Eobuwie.pl i Modivo Collect. Tylko tu klienci mogą zamówić i skompletować pełne stylizacje korzystając z oferty obu brandów w jednym miejscu. Sklep ma powierzchnię 222 mkw.

REKLAMA

Salon otworzył podwoje dla klientów 7 maja. Eobuwie.pl i Modivo Collect zapewnia dostęp do szerokiej oferty obuwia, akcesoriów i odzieżowych marek. Klienci mogą tutaj skompletować pełne stylizacje. Skorzystają także z wygodnej usługi R&C (rezerwuj i odbierz). „Tego rodzaju nowoczesna formuła sklepu odpowiada aktualnym zapotrzebowaniem klientów, którzy w domu chcą wybrać towary, a w sklepie szybko je odebrać” – mówi Tomasz Górski, Retail Asset Manager i dodaje, że klienci nie muszą tracić czasu na wybór upragnionych towarów, a obsługa sklepu – na ich prezentowanie, metkowanie, ustawianie na półkach.

Salon wyposażony jest w tablety do przeglądania zamówień oraz nowoczesne przymierzalnie Modivo. Wszystkie zamówione produkty – zarówno buty, jak i odzież - będzie można przymierzyć w komfortowych garderobach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie