Plackarnia: Projekt pełen smakuPropertyDesign.pl / AK - 08-11-2016 13:11


Szukacie przyjemnego bistro z dobrą pizzą i plackami w Lublinie? To, które zaprojektowała Grażyna Kruk z pracowni projektowej Krug, wam się spodoba!

- Francuzi mają bistra. Nasz lokal przy ul. Bursztynowej znajduje się w centrum jednego z najładniejszych lubelskich osiedli mieszkaniowych - przekonują właściciele Plackarni. Sieć posiada 5 pizzerii w Lublinie. Wnętrza lokali przy Bursztynowej oraz najnowszy przy Wieniawskiej zaprojektowała Grażyna Kruk z pracowni projektowej Krug.

Zobacz także: inne projekty Krug na Archiconnect.pl.

Koncepcja Plackarni, która na rynku istnieje od 15 lat, to stworzenie miejsca idealnego na chwile odpoczynku.  Siedząc przy barze można przyjrzeć się jak kucharz przygotowuje pizzę, spróbować dobrego alkoholu i przyjemnie spędzić czas.

Lokal, którego wnętrze zaprojektowała Grażyna Kruk, zlokalizowany jest przy ul. Bursztynowej 17. Dominują w nim pogodne barwy oraz wykończenia w jasnym drewnie. Z kolei druga restauracja - przy ul. Wieniawskiej 8 jest odrobinę ciemniejsza, z wyraźnym zarysowaniem ceglanych ścian. Zobaczcie, jak wyglądają.