REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Plastikowe zestawy do jedzenia? Nigdy więcej! Teraz maluchy jedzą z porcelany

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 sty 2018 10:38
Plastikowe zestawy do jedzenia? Nigdy więcej! Teraz maluchy jedzą z porcelany
fot. mat. prasowe

Myśląc o pierwszej „dorosłej” zastawie dla pociechy najczęściej przed oczami mamy plastikowe talerzyki i kubki, które niestety szybko tracą swój urok. W czasach, kiedy porcelana wróciła do łask, warto zadbać także o najmłodszych. Porcelanowa propozycja Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” wywoła uśmiech na twarzy dziecka, a ponadto, małymi kroczkami wprowadzi go w świat polskiej tradycji.

REKLAMA

Nowość Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” to kolekcja Zimowe kotki, która jest wspaniałą porcelanową propozycją dla najmłodszych.  Funkcjonalny zestaw z uroczym rysunkowym wzorem przedstawiający wesołe kotki sprawi, że każdy niejadek skusi się na smakowite śniadanie z uśmiechem na twarzy.

Warto zadbać o to, aby już od najmłodszych lat dzieci rozwijały poczucie estetyki przebywając w otoczeniu pięknych przedmiotów z duszą i kulturowym przesłaniem. Porcelanowy zestaw dostosowany do dziecięcych potrzeb i upodobań będzie najlepszym pomysłem na pierwszą zastawę. Wesoła dekoracja zdobiąca elementy kolekcji ucieszy każdego malca. W komplecie znajdziemy talerzyk, miskę, talerzyk na jajko i kubek, czyli idealny zestaw do poznawania pierwszych smaków.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie