Płytki ceramiczne niczym drewniane deski - w sam raz do łazienkiPropertydesign.pl - 10-08-2017 14:37


Łazienka zaaranżowana w płytki ceramiczne marki Korzilius, które swoją fakturą przypominają drewniane deski, zmienia się w prawdziwą strefę relaksu.

Marka Korzilius w swojej nowej kolekcji Wood przestawia płytki ceramiczne odzwierciedlające prawdziwe drewno. Występując w trzech rozmiarach: 1198x190 mm, 1498x230 mm, 1798x230 mm, przypominają deski, ale są one mniej pracochłonne w utrzymaniu i sprawdzą się więc w łazienkach. Naturalne kolory gresów, od bieli przez szarości, aż po głęboki brąz, pozwalają stworzyć wnętrza nie tylko przytulne, ale też bardzo nowoczesne.

Naturalny klimat w łazience

Płytka Land Beige ułożona nie tylko na podłogach, ale też ścianach łazienki stworzyła prawdziwie naturalny klimat. Uzupełniona ona została o dekory ścienne z kolekcji Majolika Grupy Tubądzin, które mają południowy charakter. Kolekcja ta stała się przyciągającym wzrok akcentem wśród jasnych „desek” Wood Land Beige. Dodatki stworzone z prawdziwego drewna, jak stoliki z pnia i klosze zawieszone nad wanną spotęgowały naturalny charakter łazienki.

W drugiej propozycji od Grupy Tubądzin, aranżacja z deską Wood Land Brown została przełamana przez wielkoformatowe płyty z kolekcji Epoxy, marki Monolith. Ich grafitowy odcień przypominający beton niesztampowo uzupełnił „deski” znajdujące się na podłodze i ścianach, nadając całemu pomieszczeniu nowoczesnego charakteru. To oryginalne połączenie wielkomiejskiego stylu z czystą naturą. Całość została uzupełniona przez drewniane stoliki, duże lustro i elegancką wysoką umywalkę.