REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Płytki strukturalne w wyjątkowym formacie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 paź 2018 11:07
Płytki strukturalne w wyjątkowym formacie
fot. mat. prasowe
Płytki strukturalne w wyjątkowym formacie
Płytki strukturalne w wyjątkowym formacie
Płytki strukturalne w wyjątkowym formacie

Poza wyszukanymi grafikami czy bogatą paletą kolorów płytek ceramicznych, na korzystny odbiór aranżacji wnętrza może także wpłynąć ich unikalna faktura. Strukturalne okładziny wprowadzają do przestrzeni nadzwyczajny klimat i nadają jej cech indywidualnych.

REKLAMA

Grupa Tubądzin, wykorzystując najnowocześniejsze technologie, w swoich kolekcjach w formacie 33x90 cm zawarła płytki o trójwymiarowej powierzchni, która nadaje wnętrzom wyjątkowej atrakcyjności. Duża różnorodność wzorów, barw i faktur pozwala natomiast na uzyskanie aranżacji dostosowanej do własnych potrzeb.

Zdobione przez wiatr

W kolekcji Unit Plus znalazły się trzy warianty strukturalnych płytek ściennych, utrzymanych w modnych białych barwach. Ich powierzchnię pokrywają zdobienia, przywodzące na myśl piaskowe struktury usypywane przez wiatr. Cechujące się delikatnością i subtelnością wzory pozwalają wprowadzić do przestrzeni wyjątkowy nastrój oraz nadać aranżacji lekkości. Płytki z kolekcji Unit Plus charakteryzują się ponadto nowatorskim, satynowym wykończeniem, które sprawia, że zarówno wizualnie, jak i w dotyku są niezwykle delikatne.

Szlachetne zdobienia i naturalna tkanina

Wykorzystanie złota i platyny jako elementów zdobiących płytki jest z pewnością rozwiązaniem unikalnym. Grupa Tubądzin w kolekcji House of Tones zawarła dekory ścienne, zdobione nieregularnymi liniami, które zostały pokryte tym najcenniejszym jubilerskim kruszcem. Dzięki nim aranżacja staje się wytworna, a jednocześnie elegancka i stonowana. W kolekcji dostępne są także strukturalne płytki ścienne w odcieniach beżu oraz szarości, które pokrywa grafika obecna na dekorze, natomiast wersję białą zdobi nadruk imitujący splot naturalnych tkanin - lnu i bawełny.

Gra faktur

Jednym z rozwiązań, które warto rozważyć podczas tworzenia wyjątkowej aranżacji jest wybór materiałów wykończeniowych, które będą współpracować ze światłem. Matowa powierzchnia strukturalnego dekoru z kolekcji Horizon od Ceramiki Tubądzin została wzbogacona o drobinki połyskującego hematytu. Dzięki temu, w zależności od oświetlenia, płytki mienią się, co sprawia, że kompozycja staje się żywa i niezwykle atrakcyjna. Kolekcję uzupełniają heksagonalne mozaiki ścienne dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych – eleganckiej czerni oraz subtelnej, jasnej wersji ivory. Zestawienie tych barw oraz faktur pozwala na stworzenie modnej i nowoczesnej aranżacji.

Wykorzystanie strukturalnych płytek w projektowaniu wnętrz sprawia że, także pod względem estetycznym, przestrzeń staje się wielowymiarowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie