REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Pokoje pełne zagadek w jednej z gdańskich galerii

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 cze 2018 10:33
Pokoje pełne zagadek w jednej z gdańskich galerii
fot. mat. prasowe

Popularne escape roomy zawitały do Galerii Morena. Na klientów gdańskiego obiektu czekają dwa pełne zagadek pomieszczenia. Czy uczestnikom zabawy uda się z nich wydostać w określonym czasie?

REKLAMA

Od 16 do 30 czerwca klienci Galerii Morena mogą skorzystać z wyjątkowej atrakcji. Na tarasie zewnętrznym obiektu powstały bowiem dwa escape roomy, czyli specjalne pomieszczenia, z których gracze muszą się wydostać w określonym czasie rozwiązując szereg zagadek.

W pierwszym z nich – przeznaczonym dla rodziców z dziećmi - uczestnicy zabawy wcielą się w rolę piratów, których zadaniem jest kradzież skarbu z ładowni statku. Nieco starsi gracze będą mogli spróbować swoich sił w drugim pokoju, gdzie jako komandosi będą mieli za zadanie rozbroić tykającą bombę. Na rozwiązanie zagadek gracze mają tylko 20 minut!

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy dokonać zakupów za min. 70 zł w butikach galerii lub za min. 140 zł w hipermarkecie Carrefour. Następnie należy zgłosić się z paragonem do specjalnego punku na tarasie zewnętrznym obiektu i odebrać bezpłatną wejściówkę do wybranego escape roomu. Szczegóły zabawy znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie www.galeriamorena.pl.

Pokoje zagadek są dostępne na tarasie Galerii Morena przy ul. Schuberta 102A w Gdańsku do 30 czerwca w godzinach 12.00 – 20.00.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie