Porcelana Ćmielów i Chodzież zdobywa nowe rynki. Zobacz pierwszy salon w Warszawie



PropertyDesign.pl - 10-10-2016 11:43


W warszawskiej Galerii Mokotów otwarto pierwszy warszawski salon sprzedaży Polskich Fabryk Porcelany Ćmielów i Chodzież. Jego wnętrze zaprojektowała pracownia AR Design z Łodzi. Zobacz, jak wygląda showroom od środka.

Salon otwarto 29 września. Warszawski showroom ma być miejscem, w którym to klient, a nie asortyment, będzie stanowił centrum.

– Zdajemy sobie sprawę z tego, że zastawa stołowa ma szczególne znaczenie w życiu każdej rodzinny. Porcelanowe kolekcje są wyznacznikiem dobrego smaku, a także elementem, który ma moc nadania wyjątkowości spotkaniom w gronie najbliższych. Firmowe butiki z porcelaną to właściwe miejsce dla stojących przed dylematem zakupu idealnego zestawu. Dokładamy wszelkich starań, aby w przyjemniej atmosferze pomóc w doborze wzoru, detalu, kształtu, który w pełni spełni oczekiwania naszego klienta oraz idealnie uzupełni jego domowe zacisze – mówi Inga Kamińska, prezes PFP Ćmielów i Chodzież S.A.

Miejsce stworzono tak, by sprzyjało spotkaniom. Obok konsultacji ze specjalistą do dyspozycji klientów oddano także interaktywny stół multimedialny. To rozwiązanie nie tylko dla zwolenników nowoczesnych technologii, ale także osób, które we własnym zakresie chcą zapoznać się z propozycjami manufaktury, a następnie obejrzeć je z bliska. 

Salon mieści się na pierwszym piętrze Galerii Mokotów. Jego wnętrze zaprojektowała pracownia AR Design z Łodzi.

Czytaj także: Pierwszy w Polsce concept store z porcelaną z Ćmielowa i Chodzieży.