REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Port Łódź już w świątecznym klimacie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 14 lis 2017 11:42
Port Łódź już w świątecznym klimacie
Port Łódź już w świątecznym klimacie fot. mat. prasowe
Port Łódź już w świątecznym klimacie
Port Łódź już w świątecznym klimacie
Port Łódź już w świątecznym klimacie

Klienci Portu Łódź mogą poczuć już prawdziwą gwiazdkową atmosferę. Dekoracje świąteczne Portu Łódź nawiązują swoją tematyką do dzieciństwa. Wszystko za sprawą: reniferów, bałwanków i pingwinów, które pojawiły się na terenie obiektu. Atmosfery dopełniają choinki oraz iluminacje świetlne. Na początku grudnia w Atrium, obok sklepu IKEA pojawi się też całkiem nowa świąteczna wyspa, przy której spotkać będzie można najważniejszego gościa – świętego Mikołaja.

REKLAMA

Na Patio Portu Łódź Klientów wita 10-metrowa choinka mieniąca się blisko 15 tysiącami niebieskich światełek. Przy wejściu do Centrum stoi duży, prawie 4-metrowy prezent, jest to jedna z najchętniej fotografowanych dekoracji zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

Koncepcja dekoracji świątecznych Portu Łódź jest niestandardowa, zaskakuje kreatywnością i zróżnicowaniem – znajdziemy tu, wśród świetlnych drzew i gałęzi, sympatyczne renifery spoglądające na klientów, pluszowe bałwanki i pingwiny, świetlne sople, śnieżynki oraz tradycyjne choinki.

Tysiące światełek

Świąteczne dekoracje Portu Łódź to łącznie 140 tysięcy punktów świetlnych. Iluminacja bazuje wyłącznie na energooszczędnych diodach ECO-LED. Łączna moc potrzebna na zasilenie świetlnych dekoracji Centrum to blisko 13 KW/h. Autorem koncepcji i wykonawcą dekoracji jest firma Multidekor.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie