REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Powstała katowicka edycja gry Monopoly

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 20 paź 2021 15:13
Powstała katowicka edycja gry Monopoly
Powstała katowicka edycja gry Monopoly, fot. mat. pras.

Kultowa planszówka Monopoly doczekała się nowej edycji miejskiej, tym razem prezentując najciekawsze miejsca w Katowicach. Swoje pole ma na niej również Fabryka Porcelany. Teraz każdy na czas gry, może stać się właścicielem tego niezwykłego, przechodzącego spektakularną rewitalizację miejsca, będącego jednocześnie jednym z najwyżej wycenionych pól na planszy.

REKLAMA

- Jesteśmy szczęśliwi i oczywiście bardzo dumni z faktu, iż Fabryka Porcelany znalazła się na planszy razem z najbardziej kultowymi miejscami na mapie Katowic, takimi jak Spodek, Nikiszowiec, czy Muzeum Śląskie. Nasz obiekt jest wrośnięty w miasto już od końca XIX wieku i nie mogło go zabraknąć na planszy tej wyjątkowej gry – mówi Katarzyna Beberok-Sitko, dyrektor marketingu Fundacji Giesche, zarządzającej Fabryką Porcelany.

Na planszy znalazła się również „Bajka Pana Kleksa”, przestrzeń fantastycznie łącząca naukę i świetną zabawę, a mająca swoją siedzibę właśnie w Fabryce Porcelany. Zakup gier jest możliwy już od wczoraj, m.in. w Bajce Pana Kleksa. Zapraszamy do gry!

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie