REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Pracownia Wena odmieni CH Auchan Bydgoszcz

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 sty 2018 10:13
Pracownia Wena odmieni CH Auchan Bydgoszcz
fot. mat. prasowe
Pracownia Wena odmieni CH Auchan Bydgoszcz
Pracownia Wena odmieni CH Auchan Bydgoszcz
Pracownia Wena odmieni CH Auchan Bydgoszcz
Pracownia Wena odmieni CH Auchan Bydgoszcz

Immochan Polska rozpoczęła remodeling CH Auchan Bydgoszcz. W ramach prowadzonych prac remontowych powstaną nowe strefy relaksu, plac zabaw dla dzieci oraz pokój rodzica i dziecka. Odnowiona zostanie także strefa restauracyjna. Autorem projektu odnawianych wnętrz jest pracownia Wena, a głównym wykonawcą prac remontowych jest firma Infine.

REKLAMA

W Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy klienci mają do dyspozycji blisko 50 sklepów i punktów usługowych z różnorodną ofertą, a także hipermarket Auchan. Z myślą o komforcie robienia zakupów i nowych możliwościach spędzania wolnego czasu przez klientów firma Immochan Polska, która zarządza obiektem, zdecydowała się na jego odnowienie.

- Chcemy dbać nie tylko o różnorodną ofertę handlową naszego centrum, lecz również estetykę miejsca i jego nowoczesność. Zależy nam, żeby obiekt był atrakcyjny, wygodny i przede wszystkim przyjazny. Po zakończeniu prac remontowych, które potrwają do końca marca, nasi klienci mogą spodziewać się wielu niespodzianek – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

Prace remontowe rozpoczęły się 15 stycznia, a ich zakończenie planowane jest na koniec marca. W ich wyniku we wnętrzu galerii handlowej powstaną nowe, wygodne strefy relaksu. Z myślą o rodzinach odwiedzających galerię handlową z dziećmi powstanie nowy pokój rodzica z dzieckiem, bezpłatny plac zabaw dla dzieci, a w toaletach zostaną wydzielone specjalne kabiny dla dzieci, z niższymi sanitariatami. W wyniku remodelingu zmieni się również aranżacja strefy restauracyjnej, łazienek, przestrzeni do pracy wspólnej oraz przedsionków.

Wszystkie nowe elementy małej architektury, które pojawią się we wnętrzu, a także jego wykończenie będą wykorzystywały motywy natury oraz geometryczne nowoczesne formy, a także żywe kolory. W ten sposób nowa aranżacja przestrzeni będzie nawiązywała do natury obecnej w mieście, a także do nowego systemu oznaczeń, wskazującego klientom lokalizacje poszczególnych udogodnień, który zostanie wprowadzony po zakończeniu prac remontowych.

Autorem projektu odnawianych wnętrz Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz jest pracownia architektoniczna Wena, a głównym wykonawcą prac remontowych jest firma Infine. Prace będą wykonywane głównie w nocy, nie ingerując w funkcjonowanie galerii. Przez cały czas remontu klienci będą mogli robić zakupy w butikach galerii i hipermarkecie Auchan.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie