×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pracownia Wena odmieni CH Auchan Bydgoszcz

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 sty 2018 10:13
Pracownia Wena odmieni CH Auchan Bydgoszcz
fot. mat. prasowe

Immochan Polska rozpoczęła remodeling CH Auchan Bydgoszcz. W ramach prowadzonych prac remontowych powstaną nowe strefy relaksu, plac zabaw dla dzieci oraz pokój rodzica i dziecka. Odnowiona zostanie także strefa restauracyjna. Autorem projektu odnawianych wnętrz jest pracownia Wena, a głównym wykonawcą prac remontowych jest firma Infine.

REKLAMA

W Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy klienci mają do dyspozycji blisko 50 sklepów i punktów usługowych z różnorodną ofertą, a także hipermarket Auchan. Z myślą o komforcie robienia zakupów i nowych możliwościach spędzania wolnego czasu przez klientów firma Immochan Polska, która zarządza obiektem, zdecydowała się na jego odnowienie.

- Chcemy dbać nie tylko o różnorodną ofertę handlową naszego centrum, lecz również estetykę miejsca i jego nowoczesność. Zależy nam, żeby obiekt był atrakcyjny, wygodny i przede wszystkim przyjazny. Po zakończeniu prac remontowych, które potrwają do końca marca, nasi klienci mogą spodziewać się wielu niespodzianek – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

Prace remontowe rozpoczęły się 15 stycznia, a ich zakończenie planowane jest na koniec marca. W ich wyniku we wnętrzu galerii handlowej powstaną nowe, wygodne strefy relaksu. Z myślą o rodzinach odwiedzających galerię handlową z dziećmi powstanie nowy pokój rodzica z dzieckiem, bezpłatny plac zabaw dla dzieci, a w toaletach zostaną wydzielone specjalne kabiny dla dzieci, z niższymi sanitariatami. W wyniku remodelingu zmieni się również aranżacja strefy restauracyjnej, łazienek, przestrzeni do pracy wspólnej oraz przedsionków.

Wszystkie nowe elementy małej architektury, które pojawią się we wnętrzu, a także jego wykończenie będą wykorzystywały motywy natury oraz geometryczne nowoczesne formy, a także żywe kolory. W ten sposób nowa aranżacja przestrzeni będzie nawiązywała do natury obecnej w mieście, a także do nowego systemu oznaczeń, wskazującego klientom lokalizacje poszczególnych udogodnień, który zostanie wprowadzony po zakończeniu prac remontowych.

Autorem projektu odnawianych wnętrz Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz jest pracownia architektoniczna Wena, a głównym wykonawcą prac remontowych jest firma Infine. Prace będą wykonywane głównie w nocy, nie ingerując w funkcjonowanie galerii. Przez cały czas remontu klienci będą mogli robić zakupy w butikach galerii i hipermarkecie Auchan.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie