Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce. To będzie najnowszy konceptPropertyDesign.pl - 04-08-2020 09:11


Primark, międzynarodowa marka odzieżowa, otworzy swój pierwszy sklep w Polsce w warszawskim centrum handlowym Galeria Młociny w czwartek 20 sierpnia o godz. 10.00. Projekt oraz układ salonu powstały w oparciu o najnowszy, nowoczesny koncept sklepów Primark.

Warszawski sklep, który stworzył 250 miejsc pracy, zajmuje 3,6 tys. mkw. powierzchni handlowej na dwóch piętrach. Sklep będzie oferował kolekcje zgodne z najnowszymi trendami w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę i wyposażenie domu. Klienci będą mogli kupić w nim także produkty Primark wykonane z materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony, w tym organicznych oraz pochodzących z recyklingu.

Projekt oraz układ salonu powstały w oparciu o najnowszy, nowoczesny koncept sklepów Primark. W sklepie dla klientów przygotowano 30 kas oraz m.in. dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, co zapewnia przyjemne i wygodne zakupy. Z myślą o bezpieczeństwie pracowników i klientów, w sklepie zapewniono liczne środki ochronne.

- Bardzo cieszymy się z otwarcia naszego pierwszego sklepu w Warszawie. Primark jest już dobrze znaną marką w Polsce, dlatego tym bardziej cieszy nas możliwość zaoferowania klientom z Warszawy i regionu “niesamowitej mody w niesamowitych cenach” oraz to, że staniemy się częścią lokalnej społeczności warszawskiej. Polska jest ważnym rynkiem dla sieci Primark i stanowi kolejny kamień milowy w naszej ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej - mówi Maciej Podwojski, sales and operations manager w Primark Polska, komentując otwarcie sklepu Primark w Galerii Młociny.