Prosto z Finlandii. Producent mebli wchodzi do PolskiPropertydesign.pl - 30-11-2016 11:25


Firma ISKU otworzyła swój pierwszy oddział w Polsce z salonem wystawowym w biurowcu Prosta Tower, przy ulicy Prostej 32 w Warszawie. Za projekt odpowiada pracownia ISKU Interior.

- Do wejścia na polski rynek zachęciły nas dobre perspektywy rozwoju ze względu na jego olbrzymi potencjał biznesowy. Stale zwiększająca się liczba inwestycji i rosnąca ilość powierzchni komercyjnych z pewnością będzie sprzyjała naszemu rozwojowi  na rynku mebli biurowych – komentuje Piotr Szeligowski, Head of Sales Poland.

Siedziba główna znajduje się w Lahti, gdzie firma dysponuje również własnym zakładem produkcyjnym wraz laboratorium badawczo-rozwojowym, w którym meble są na bieżąco testowane i udoskonalane. W warszawskim biurowcu Prosta Tower znajduje się 240-metrowy showroom z możliwością swobodnego testowania rozwiązań w ramach wykorzystania przestrzeni biura do  codziennej pracy lub odpoczynku.

Istniejąca od 1928 roku firma jest jednym z największych skandynawskich producentów mebli do obiektów biurowych, szkolnych, domowych i medycznych.