×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prosto z Finlandii. Producent mebli wchodzi do Polski

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 lis 2016 11:25
  • Aktualizacja: 30 lis 2016 11:26
Prosto z Finlandii. Producent mebli wchodzi do Polski
fot. materiały prasowe

Firma ISKU otworzyła swój pierwszy oddział w Polsce z salonem wystawowym w biurowcu Prosta Tower, przy ulicy Prostej 32 w Warszawie. Za projekt odpowiada pracownia ISKU Interior.

REKLAMA

- Do wejścia na polski rynek zachęciły nas dobre perspektywy rozwoju ze względu na jego olbrzymi potencjał biznesowy. Stale zwiększająca się liczba inwestycji i rosnąca ilość powierzchni komercyjnych z pewnością będzie sprzyjała naszemu rozwojowi  na rynku mebli biurowych – komentuje Piotr Szeligowski, Head of Sales Poland.

Siedziba główna znajduje się w Lahti, gdzie firma dysponuje również własnym zakładem produkcyjnym wraz laboratorium badawczo-rozwojowym, w którym meble są na bieżąco testowane i udoskonalane. W warszawskim biurowcu Prosta Tower znajduje się 240-metrowy showroom z możliwością swobodnego testowania rozwiązań w ramach wykorzystania przestrzeni biura do  codziennej pracy lub odpoczynku.

Istniejąca od 1928 roku firma jest jednym z największych skandynawskich producentów mebli do obiektów biurowych, szkolnych, domowych i medycznych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie