×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prywatny akademik przy Politechnice Łódzkiej. Tak będzie wyglądał!

  • Autor: UM Łódź
  • 12 sie 2022 09:39
Prywatny akademik przy Politechnice Łódzkiej. Tak będzie wyglądał!
Przy ul. Wróblewskiego w Łodzi powstaje nowy akademik sieci Student Depot, fot. UMŁ

Przy ul. Wróblewskiego 21, a więc w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla akademickiego oraz kampusu Politechniki Łódzkiej, powstaje nowy prywatny akademik ogólnopolskiej sieci Student Depot.

REKLAMA

  • W Łodzi powstaje nowy prywatny akademik Student Depot.
  • Pierwsi mieszkańcy mają się wprowadzić do akademika jesienią 2023 r., czyli z początkiem roku akademickiego 2023/2024.
  • Będzie to już drugi taki obiekt tego operatora w Łodzi, bo od 2015 r. funkcjonuje już bursa Student Depot przy ul. Wigury 7, która rocznie gości ponad 300 studentów z Polski i zagranicy z większości łódzkich uczelni.

Powstający Student Depot II – budowa jest już na zaawansowanym etapie – będzie trochę większy od „jedynki”. Na nowych mieszkańców będzie czekało ponad 400 miejsc zakwaterowania w wygodnych oraz w pełni wyposażonych jedno- i dwuosobowych jednostkach mieszkalnych z dostępem m.in. do wspólnych stref coworkingowych, multimedialnych i siłowni.

Student Depot nie tylko w Łodzi 

W całej Polsce sieć Student Depot ma do zaoferowania 3,2 tys. miejsc zakwaterowania w siedmiu prywatnych domach studenckich o podwyższonym standardzie – w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Lublinie. Właścicielem firmy są podmioty powiązane z Griffin Capital Partners oraz Kajima Student Housing Limited, zależnym od Kajima Europe i stanowiącym część Kajima Corporation z Japonii.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie