REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Przestrzeń poznańskiej galerii handlowej wypełniły wyspy kwiatowe

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 mar 2018 16:20
Przestrzeń poznańskiej galerii handlowej wypełniły wyspy kwiatowe
fot. mat. prasowe

Poznańskie centrum handlowe rozkwita na wiosnę! Modowe inspiracje w multimedialnej odsłonie. Przestrzeń poznańskiej galerii handlowej wypełniły wyspy kwiatowe, przy których ustawione zostały interaktywne ekrany z gotowymi stylizacjami na nadchodzący sezon wiosna-lato 2018.

REKLAMA

Avenida postanowiła zaprezentować najnowsze kolekcje swoich najemców w nowoczesny, interaktywny sposób. W tym celu do dyspozycji klientów ustawione zostały multimedialne ekrany, na których pojawiają się najbardziej pożądane modowe inspiracje, wraz z informacją, z jakiego sklepu pochodzą poszczególne ubrania i dodatki oraz ilekosztują.

- W tym sezonie postawiliśmy na technologiczne usprawnienie zakupów naszych klientów. Dzięki zaprezentowaniu oferty wielu marek na multimedialnych ekranach, zakupy będzie można zrobić szybko, łatwo i przyjemnie. Natomiast połączenie najnowszych technologii z wyspami kwiatowymi wprowadza w całej Galerii atmosferę wiosny – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Taka prezentacja mody to alternatywa i uzupełnienie tradycyjnych pokazów mody. Nad stylizacjami prezentowanymi na ekranach pracowali wspólnie najlepsi styliści Avenidy. Przygotowali oni inspiracje modowe dla niej, dla niego oraz dla najmłodszych. To znakomita propozycja dla wszystkich, którzy szukają optymalnych rozwiązań. Udało nam się połączyć twórczą pracę wielu kreatorów. Efekt w postaci prezentowanych na ekranach stylizacji jest rezultatem synergii kreatywności i otwartości wielu ludzi – dodaje pani dyrektor Korpak. A to nie wszystko. Interaktywne ekrany przy wyspach z kwiatami będą dostępne aż do 17 marca. Na ten czas zaplanowano również szereg wiosennych atrakcji dla klientów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie