×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Przychodnia, która łączy w sobie historię Łodzi, stomatologię i dobry design

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 17 mar 2020 16:44
  • Aktualizacja: 17 mar 2020 16:53
Przychodnia, która łączy w sobie historię Łodzi, stomatologię i dobry design
Ortoprotex to wyjątkowa przychodnia, która łączy w sobie historię Łodzi, stomatologię, eleganckie wnętrza i design. Projekt wnętrz został stworzony przez łódzką Pracownię Architektury Hanny Pietras, fot. mat. arch.

Ortoprotex to wyjątkowa przychodnia, która łączy w sobie historię Łodzi, stomatologię, eleganckie wnętrza i design. Projekt wnętrz został stworzony przez łódzką Pracownię Architektury Hanny Pietras.

REKLAMA

Ta łódzka pracownia od ponad 10 lat tworzy ponadczasowe wnętrza prywatne oraz komercyjne w Polsce i Europie. Zrealizowała kolejny ciekawy projekt wnętrza przychodni stomatologicznej.

Architekt Hanna Pietras starała się, aby pomieszczenia gabinetów Ortoprotex były niepowtarzalne i zapadające w pamięć, tak jak historia budynku, w którym się znajduje.

W każdym gabinecie możecie spodziewać się innego motywu przewodniego m.in. dżungli, piwnic Porto czy biblioteki. Całość łączy jednak elegancja uzyskana dzięki sztukateriom i materiałom wysokiej jakości - opowiada Hanna Pietras.

Serce przychodni, czyli recepcja to miejsce dla prawdziwych miłośników designu. - Znajdziemy tam posadzki z płyt wielkoformatowych sprowadzonych z Włoch. obracający się parawan z efektem antycznego lustra, a także aksamitne i złote dodatki. Całość zwieńczona jest lampą od Petite Friture - mówi architekt.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie