×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Przypominamy! Tak IKEA odtworzyła wnętrza z serialu Stranger Things

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 27 maj 2022 10:18
Przypominamy! Tak IKEA odtworzyła wnętrza z serialu Stranger Things
W 2019 r. IKEA stworzyła kampanię, w której odtworzyła serialowe wnętrza na podstawie swojego asortymentu, fot. mat. pras. IKEA

4 sezon Stranger Things tuż-tuż! Wszyscy z zapartym tchem czekają na dalsze losy nastolatków z Hawkins. W ramach przypomnienia przedstawiamy kampanię IKEA, w której szwedzki gigant odtworzył wnętrza z trzech kultowych seriali, w tym salonu Willa, opierając się na własnym asortymencie.

REKLAMA

W 2019 r. w ramach sesji "Ikea Real Life" oddział szwedzkiego giganta ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich odtworzył wnętrza trzech kultowych seriali: Stranger Things, The Simpsons i Przyjaciół. Wszystkie meble, dekoracje i dodatki pochodziły ze standardowej oferty IKEA na Bliskim Wschodzie.

Produkcja sesji trwała dwa miesiące. Pieczę nad nad wszystkim sprawował sztab ludzi - włącznie ze scenografami z seriali. Jak mówią twórcy reklamy, najwięcej czasu zajęło im wertowanie katalogów IKEA w celu dopasowania odpowiedniego przedmiotu. W realizacji pomogła im aplikacja służąca do wirtualnego urządzania wnętrz.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie