×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Punkt widokowy Sky Tower od nowa

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 22 lis 2018 14:28
Punkt widokowy Sky Tower od nowa
fot. mat. pras.
Punkt widokowy Sky Tower od nowa
Punkt widokowy Sky Tower od nowa
Punkt widokowy Sky Tower od nowa

Sky Tower, biurowa wieża mapie Wrocławia, rozpoczęła właśnie realizację nowej strategii działania. Należący do firmy LC Corp obiekt stawia na autorskie koncepty kulinarne, unikalne punkty usługowe oraz wyróżniającą rozrywkę. W nadchodzącym czasie obiekt poddany zostanie także modernizacji wnętrza, aby umożliwić turystom jeszcze wygodniejsze korzystanie z popularnego punktu widokowego.

REKLAMA

- Jako że Sky Tower to obiekt turystyczny, w najbliższym czasie planujemy rozbudowę i uatrakcyjnienie naszego punktu widokowego, znajdującego się na 49 piętrze. To wyjątkowe miejsce odwiedzane jest przez ponad 300 tysięcy turystów rocznie, dlatego - aby podnieść komfort dostępu - uruchomiona zostanie druga winda. Zamierzamy także przenieść kasy biletowe na I piętro oraz przygotować atrakcje, które są już dostępne w innych tego typu miejscach na świecie - mówi Monika Woźniak, manager ds. komercjalizacji, LC Corp S.A

W planach jest również wydłużenie godzin dostępności punktu widokowego oraz otwarcie tu Sky Baru, gdzie odwiedzający mogliby spędzić dłuższą chwilę i zrelaksować się, podziwiając panoramę Wrocławia i okolic. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie