REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Roca na 4 Design Days. Zaprezentuje najnowsze trendy i opowie o łazience

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 lut 2018 12:16
Roca na 4 Design Days. Zaprezentuje najnowsze trendy i opowie o łazience
fot. PTWP

W dniach 15-18 lutego 2018 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędzie się trzecia edycja 4 DESIGN DAYS – jednego z największych wydarzeń dotyczących trendów w architekturze i designie, gromadzącego ikony światowego i polskiego wzornictwa, architektów i projektantów, producentów, firmy usługowe i deweloperów. Podobnie jak w poprzednich latach, nie może tam zabraknąć marki Roca.

REKLAMA

Przez cztery dni stoisko Roca będzie dostępne zarówno dla profesjonalistów, jak również konsumentów zainteresowanych funkcjonalnym, estetycznym i ekologicznym wyposażeniem łazienki. W trakcie targów w jednym miejscu będzie można znaleźć szeroką gamę produktów łazienkowych łączących w sobie zarówno unikatowy design, jak i najnowsze technologie. W tym roku marka Roca zaprezentuje między innymi ekskluzywną kolekcję ceramiki łazienkowej Beyond, wykonaną z innowacyjnej formuły ceramiki Fineceramic. Propozycja ta wpisuje się w urbanistyczne trendy, wykorzystując wyjątkowe możliwości projektowania, jakie daje to nowatorskie rozwiązanie technologiczne. Nie zabraknie też cieszącej się dużym uznaniem kolekcji Inspira, reprezentowanej między innymi przez intuicyjną toaletę myjącą In-Wash, opracowaną z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i higieny. Będzie można również zapoznać się z działaniem technologii Rimless, wykorzystywanej w wielu miskach WC Roca, pozwalającej na znaczną oszczędność wody i utrzymanie najwyższej higieny. Zaprezentowane będą też zupełne nowości, takie jak Raina, pierwsza wanna wykonana z opracowanego przez Roca materiału konglomeratowego Surfex, zachwycająca harmonią kształtów, subtelnymi liniami i delikatnymi krawędziami.

4 Design Days to także platforma wymiany poglądów między architektami, projektantami oraz przedstawicielami producentów, firm usługowych i deweloperów. Pośród poruszanych tematów nie zabraknie rozmów o wyzwaniach i perspektywach rozwoju rynku nieruchomości, roli architektury i wzornictwa w budowaniu jakości czy konkurencyjności inwestycji. Roca, będąca jednym ze sponsorów wydarzenia, weźmie także udział w panelu inauguracyjnym: „Design. Design thinking czy design feeling – która droga jest właściwa dla projektowania”, którego uczestnicy będą dyskutować o tym, czy efekt musi być dobry, funkcjonalny i pozbawiony emocji. Wraz z innymi panelistami w tej sesji wystąpi Jaume Cassanyer Tosques, architekt i Product Manager marki Laufen.

Przedstawicieli firmy Roca nie zabraknie także i w innych sesjach. Joanna Dec-Galuk, dyrektor marketingu Roca Polska będzie uczestniczyć w dyskusji o tym, jak kształtować ofertę, aby odzwierciedlała zmieniające się myślenie o przestrzeni do życia w czasie sesji „Design. Wnętrza mieszkaniowe. Projekt łazienka”.

Podczas tegorocznej edycji 4 DESIGN DAYS, Roca przygotowała wyjątkowe wydarzenie dla studentów, młodych architektów oraz projektantów. W sobotę, 17 lutego, w ramach targów odbędzie się pierwsza polska edycja konkursu ODDC. Jego uczestnicy zmierzą się z niezwykłym wyzwaniem zaprojektowania w ciągu jednego dnia innowacyjnych produktów, z obszaru przestrzeni łazienkowej.

Konkurs rozpocznie się rejestracją o godz. 9.00, następnie uczestnicy będą mieli niecałe 7 godzin na przygotowanie projektu. Po złożeniu prac jury dokona ich oceny i ogłosi wyniki podczas ceremonii przyznania nagród. Twórcy trzech najlepszych projektów otrzymają nagrody wysokości, odpowiednio, 1000, 700 i 400 EUR. Jury może dodatkowo przyznać specjalną nagrodę Fundacji We Are Water o wartości 400 EUR.

Podobnie, jak w ubiegłych latach, Roca nie zapomni o najmłodszych zwiedzających targi 4 DESIGN DAYS. 17 i 18 lutego, na stoisku Roca odbędą się warsztaty ceramiczne, podczas których dzieci będą malować ceramikę tworząc unikalne indywidualne projekty umywalek.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie