REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Royal Chic zawitał do wrocławskiej kamienicy

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 05 paź 2017 10:59
Royal Chic zawitał do wrocławskiej kamienicy
Fot. materiały prasowe
Royal Chic zawitał do wrocławskiej kamienicy
Royal Chic zawitał do wrocławskiej kamienicy

Wnętrze jednej z wrocławskich kamienic zyskało nowe oblicze. Dzięki współpracy marki Dekoral z autorkami bloga "Pani to potrafi" podczas akcji 3 STYLE, 3 WNĘTRZA, 3 REALIZACJE wrocławska kamienica zyskała wnętrze rodem z Wielkiego Gatsby'ego. Właśnie zakończył się pierwszy etap projektu. W kolejce czekają Gdańsk i Warszawa.

REKLAMA

– Projekt 3 style, 3 wnętrza, 3 realizacje od razu wydał nam się wart uwagi. Ania i Beata, autorki prezentowanej aranżacji, to kobiety pełne energii, które potrafią przenieść swój entuzjazm do projektowanych pomieszczeń – tłumaczy Anna Korecka-Karpiusz, junior brand manager marki Dekoral. Jak dodaje, wnętrza po kompletnej metamorfozie zachwycają w każdym detalu. Stanowią doskonałe źródło inspiracji – przemycają proste, aczkolwiek oryginalne pomysły, które możemy wykorzystać we własnym M.

3 style, 3 wnętrza, 3 realizacje to trójetapowy projekt realizowany w różnych miastach w Polsce: Wrocławiu, Gdańsku oraz Warszawie. Pierwsza metamorfoza miała miejsce w stolicy Dolnego Śląska, w jednej z kamienic. Aranżowany pokój miał spełniać nie tylko funkcję salonu, ale także kuchni i jadalni. Co więcej, autorkom projektu zależało na tym, aby podkreślić charakter wnętrza i zrobiły to, stawiając na materiały i dodatki wpisujące się w „królewski styl” – Royal Chic.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!