×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Róże i tajemniczy ogród tematem przewodnim ibis Styles Kraków Santorini. To projekt Iliard

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 12 gru 2018 12:24
Róże i tajemniczy ogród tematem przewodnim ibis Styles Kraków Santorini. To projekt Iliard
fot. mat. pras.
Róże i tajemniczy ogród tematem przewodnim ibis Styles Kraków Santorini. To projekt Iliard

Nowy hotel ibis Styles Kraków Santorini zostanie otwarty w czwartym kwartale 2019 roku. Jest to nowa inwestycja – prace budowlane trwają przy ul. Bulwarowej 35b, która następnie zostanie rozbudowana poprzez przebudowę istniejącego hotelu Santorini. Oprócz 120 pokoi w hotelu znajdzie się restauracja, bar oraz sale konferencyjne.

REKLAMA

Hotel ibis Styles Krakow Santorini jest położony w pobliżu znanej aleji Róż w Krakowie, która jest jedną z głównych arterii miasta i która zostanie poddana rewitalizacji. Stąd też tematem przewodnim wnętrz hotelu będą właśnie róże oraz Tajemniczy ogród.

— Cieszymy się, że razem z Grupą Orbis i AccorHotels stworzymy designerski hotel, który wpisze się w aktualny plan rewitalizacji okolic alei Róż w Krakowie. Wybraliśmy ibis Styles, ponieważ spodobała nam się luźna formuła tej marki oraz fakt, że nie musimy – jako właściciele hotelu, rezygnować ze swojej tożsamość. Od 15 lat prowadzimy hotel Santorini, który posiada swoją reputację na rynku i nie chcemy rezygnować z tego, co do tej pory udało nam się zbudować. — tłumaczą Monika i Zbigniew Czopek, przedstawiciele franczyzobiorcy.

- ibis Styles Kraków Santorini będzie skierowany do gości segmentu biznesowego, ale z uwagi na łatwość dojazdu do Starego Miasta i potencjał rekreacyjny Nowej Huty, także do turystów. Bardzo się cieszymy i wspieramy lokalnych partnerów biznesowych, którzy dołączą do sieci ibis Styles – jednej z najbardziej pozytywnych i lubianych marek hotelowych. – zaznacza Jacek Stasikowski, dyrektor ds. rozwoju sieci Orbis i AccorHotels na Polskę.

Za wnętrza hotelu odpowiedzialne jest renomowane polskie biuro projektowe Iiliard, łączące wrażliwość i ambicje estetyczne ze świadomością stawianych im wymagań komercyjnych i użytkowych.
 
— Jesteśmy bardzo podekscytowani efektami naszej pracy nad projektem ibis Styles Kraków Santorini. Udało nam się połączyć ambicje projektowe inwestora ze swobodą i lekkością marki hotelowej, która pozwala projektantom rozwinąć skrzydła i zachęca do nieszablonowego myślenia o wnętrzach hotelu. Różany leitmotif towarzyszyć będzie gościom hotelowym od strefy wejścia i recepcji po pokój gościnny. Z niecierpliwością wypatrujemy końca realizacji projektu i uruchomienia obiektu. — opowiada Wojciech Witek, współwłaściciel pracowni Iliard.

ibis Styles Kraków Santorini jest położony zaledwie 8 km od stacji Kraków Główny i 21 km od międzynarodowego lotniska Kraków-Balice.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie