REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Rynek trójmiejski posiada najemców z najwyższej półki. Znamy ich oczekiwania

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 13 lis 2017 12:04

- W dobie braku fachowców i wykwalifikowanych pracowników chcemy dostarczyć inwestorom z Pomorza informację, że Artservis może stanowić dla nich stabilne i zaufane źródło partnerstwa przy realizacjach aranżacji biurowych. Jesteśmy do tego świetnie przygotowani. Naszym atutem jest własna, wyspecjalizowana kadra menadżerska i pracownicza oraz własna flota samochodowa. Nasi ludzie pracują na sprzęcie najwyższej jakości - mówi Andrzej Lipiński, V-ce prezes Artservis.

REKLAMA

Trójmiejski Rynek Nieruchomości dynamicznie się rozwija. W tej chwili zajmuje czwarte miejsce w Polsce pod względem ilości mkw. powierzchni biurowej.  Obecnie w budowie jest ponad 140 tys. mkw. Duże inwestycje infrastrukturalne jak autostrada A1, droga ekspresowa S7, uruchomienie szybkich kolei i rozbudowa portu lotniczego spowodowały ożywienie regionu oraz na otwartość i dostępność na resztę kraju. Skorzysta na tym zapewne w niedługim czasie także żegluga morska tym samym przyciągając ludzi z basenu morza bałtyckiego i świata.  To wszystko sprawia, że 3miasto „na celownik” biorą coraz bardziej wymagający gracze inwestycyjni, którzy chcą tu otwierać swoje oddziały.

- Artservis, jako profesjonalny wykonawca powierzchni fit-out jest obecny na wszystkich dużych rynkach regionalnych w Polsce. Śledzimy rynek, obserwujemy trendy, zauważamy zmiany, jesteśmy świadomym dostawcą usług. Uczestniczyliśmy w rozwoju większości rynków nieruchomości i pomimo niewielkich różnic między nimi, wiemy z doświadczenia, jak będzie on mniej więcej przebiegał.  Widzimy jak ewoluuje świadomość nie tylko inwestorów, ale i najemców. Przez 30 lat działalności na rynku również w regionie trójmiejskim mamy za sobą kilka realizacji – mówi Zbigniew Komosa, business development manager z Artservis. – Rynek trójmiejski już może pochwalić się najemcami z „najwyższej półki”. Spodziewamy się, że wkrótce ich liczba się zwiększy. Tacy najemcy stanowią dużą część naszego portfela zamówień. Znamy ich wymogi i oczekiwania - dodaje Komosa.

Andrzej Lipiński, v-ce prezes Artservis dodaje, że klienci są coraz bardziej wymagający. – Stąd nasz udział w Property Forum Trójmiasto. W dobie braku fachowców i wykwalifikowanych pracowników chcemy dać inwestorom z Pomorza informację, że Artservis może stanowić dla nich stabilne i zaufane źródło partnerstwa przy realizacjach aranżacji biurowych. Jesteśmy do tego świetnie przygotowani. Naszym atutem jest własna, wyspecjalizowana kadra menadżerska i pracownicza oraz własna flota samochodowa. Nasi ludzie pracują na sprzęcie najwyższej jakości. Jedna z naszych realizacji zdobyła w ostatnim czasie wiele nagród jako najlepsze biuro roku. Chodzi o warszawski projekt Brain Embassy - mówi Lipiński.

- Przyznając te nagrody jury we wszystkich konkursach kierowało się również jakością wykonania, co jest potwierdzeniem wysokiego standardu oferowanych przez nas usług i motywuje nas do podejmowania dalszych wyzwań. Zamierzamy rozszerzyć swoją działalność w Trójmieście dając na rynek szereg profesjonalnych usług. Są to min: projektowanie, design&build, aranżacje fit-out, aranżacje lobby, workplace solutions, doradztwo, serwis oraz aranżacje typu coworking/co-creating, które zdobywają coraz większą popularność, a których mamy już kilka na koncie. Już na Property Forum zauważyliśmy, że oferta z którą przyjechaliśmy, spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Mamy nadzieję, że podejmiemy owocną, partnerską współpracę z inwestorami działającymi na tutejszym rynku nieruchomości komercyjnych– zakończył Lipiński.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie