REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Salon Damnet w nowej odsłonie. A w nim perły designu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 wrz 2018 12:07
Salon Damnet w nowej odsłonie. A w nim perły designu
fot. mat. prasowe

Odnowiony Salon Damnet w Galerii Wnętrz Domar to połączenie ciekawej ekspozycji i edukacji na temat światowego wzornictwa. Utworzona tam Aleja Gwiazd prezentuje wyjątkowe krzesła – perły designu, które powstały w pracowniach znanych światowych projektantów.

REKLAMA

Salon Damnet w Galerii Wnętrz Domar postawił na design skandynawski, holenderski, duński i śródziemnomorski. Miłośnicy wzornictwa mogą znaleźć tam prawdziwe perły znanych projektantów i marek. Po renowacji salon został podzielony na dwie strefy tematyczne. Pierwsza to prezentacja designu skandynawskiego – duńskiego i holenderskiego. W drugiej strefie znajdują się krzesła pochodzące z pracowni projektantów hiszpańskich, włoskich a także bośniackich.

- Chcemy edukować naszych klientów, aby inwestowali nie tylko w wykończenie domu czy mieszkania ale też w piękne przedmioty użytkowe, ponadczasowe, które niezmiennie cieszą domowników. Duńczycy, z którymi współpracujemy, cenią sobie prostotę. Ich mieszkania są bardzo minimalistyczne – białe ściany, porządna drewniana podłoga i…wspaniałe meble, nierzadko od znanych projektantów. I w Danii ludzie szczycą się tym, że ich mebel jest taki szczególny a przy tym znają jego historię. Dlatego postanowiliśmy edukować Polaków i stworzyć Aleję Gwiazd – krzeseł, aby pokazać wartość ciekawego wzornictwa. Mamy nadzieję, że nasi klienci również nauczą się cieszyć i szczycić tym, że posiadają w domu krzesło projektu np. Arne Jacobsona, czy topowych światowych marek – Aristan, Magis, Pedrali czy Gubi i Conform. – mówi właścicielka salonu Damnet, Anna Długokęcka.

Klienci salonu Damnet mogą wybierać z ponad 50 znakomitych marek. Wśród nich znaleźć można ręcznie wykańczane meble do jadalni bośniackiej firmy Artisan, szczycącej się wieloletnimi tradycjami rzemieślniczymi. Na uwagę zasługują zegary hiszpańskiej Nomon czy unikatowe lampy również hiszpańskiej marki LZF. W ofercie nie może zabraknąć kultowych już marek włoskich czyli Magis, Pedrali czy Tonon czy marek duńskich Gubi i Conform.

Salon Damnet znajduje się na poziomie 1 Galerii Wnętrz Domar.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie