×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Salon home&you w nowej odsłonie w Galerii Galaxy

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 18 lip 2019 13:11
Salon home&you w nowej odsłonie w Galerii Galaxy
fot. mat. pras.

Należące do EPP Centrum Galaxy w Szczecinie zmienia lokalizację sklepu home&you. Salon znanej marki akcesoriów wnętrzarskich odświeżył swój wystrój, zwiększył powierzchnię najmu i przeniósł się z poziomu 2 na poziom 1 Galerii. Nowy design i większa, otwarta przestrzeń pozwoli na bardziej atrakcyjną i czytelną ekspozycję asortymentu.

REKLAMA

Obecnie powierzchnia salonu home&you wynosi 562 mkw., a salon prezentuje najnowszą koncepcję aranżacji sklepów marki, w których przestronne wnętrze utrzymane zostało w kolorystyce bieli. Centralnie usytuowana kasa oraz bardziej czytelne oznakowanie mają ułatwić orientację w sklepie.

– Zmieniamy się dla naszych klientów. W nowym koncepcie salonów home&you postawiliśmy na otwarte przestrzenie, jasne barwy oraz światło. Dodatkowo centralne usytuowanie kasy oraz wyraźne oznakowanie i podział asortymentu znacznie ułatwią klientom wybór i zakup naszych produktów. Często wymieniana oraz atrakcyjna ekspozycja w witrynie naszego salonu sprawia, że nie można przejść obok niej obojętnie – opowiada Magdalena Szarejko z działu marketingu home&you.

Centrum Handlowe Galaxy w 2017 roku przeszło generalny remont i rozbudowę, zyskując zupełnie nowy charakter. Zmieniono wówczas m.in. elewację obiektu, która wykonana została z połączenia szkła oraz stali, nawiązując do trendów w projektowaniu tego typu obiektów na całym świecie. Ciekawym elementem Centrum jest również 21-metrowa, największa w regionie podświetlana fontanna, która stanowi popularny punkt spotkań dla mieszkańców Szczecina.

– Widzimy, że zwyczaje zakupowe klientów ewoluują, a co się z tym wiąże stale rosną ich oczekiwania w stosunku do miejsc, w których robią zakupy. Coraz ważniejsza w wyborze sklepu przez klienta staje się jego aranżacja oraz przestronne i funkcjonalne wnętrze. Bardzo cieszymy się, że nasi najemcy również dostrzegają ten trend i stawiają na modernizację i powiększenie przestrzeni swoich salonów – powiedziała Monika Gogacz, Dyrektor CH Galaxy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie